Zamknij

Natalia Nykiel o równości, tolerancji i otwartości. Nowy singiel „P.R.I.D.E.” w Radiu ZET

14.07.2021 11:23

Natalia Nykiel zaprezentowała nowy singiel „P.R.I.D.E.”, w którym porusza temat równości, tolerancji i otwartości. Piosenka zapowiada najbardziej osobistą płytę piosenkarki. Premiera „P.R.I.D.E.” odbyła się w środę na antenie Radia ZET.

Natalia Nykiel
fot. mat. prasowe

Natalia Nykiel otwiera kolejny rozdział w swojej karierze. Piosenkarka zaprezentowała zupełnie nowy singiel „P.R.I.D.E.”, który jest pierwszą zapowiedzią nowego albumu.

Natalia Nykiel i nowy singiel „P.R.I.D.E.”

Natalia Nykiel w nowym singlu „P.R.I.D.E.” śpiewa o pięknie, równowadze i dobrej energii. Porusza temat równości, tolerancji oraz otwartości, czyli wartości, które według wokalistki, są czymś niezniszczalnym i niepodlegającym dyskusji.

Zobacz także

Jak czytamy w zapowiedzi utworu, artystka zaprasza słuchaczy do chemiczno-baśniowej krainy w stylu dark romantic. Jest to podróż przez fantastyczną dystopię, mroczną i niezrozumiałą, ale wciągającą i elektryzującą.

Do najnowszej piosenki ukazał się także teledysk w reżyserii Łukasza Zabłockiego, w którym Natalia Nykiel zaskakuje wizerunkiem. To świadoma i dojrzała kreacja, która swoją kontynuację będzie miała w kolejnych wideoklipach do nowej płyty.

Nowa płyta Natalii Nykiel. Kiedy premiera albumu?

Nowa płyta Natalii Nykiel zbliża się wielkimi krokami. Album, podobnie jak poprzednie krążki piosenkarki, będzie wydawnictwem koncepcyjnym, w którym gwiazda bawi się wcieleniami.

Singiel „P.R.I.D.E.” to dopiero pierwsza i najmniej mroczna zapowiedź nowego projektu Natalii. Album ma być utrzymany w niepokojącym klimacie. Premiera płyty odbędzie się jeszcze w tym roku.

Zabieram Was w podróż. Czasami mroczną i niezrozumiałą, a czasami (liczę, że dla Was również) piękną i wciągającą. Bardzo się za Wami stęskniłam – napisała wokalistka na Instagramie.

RadioZET.pl/mat.prasowe