Zamknij

Natalia Nykiel — Łuny. Nowa piosenka i oryginalny teledysk w sieci! [WIDEO]

Redakcja
16.08.2018 14:20

Natalia Nykiel powraca z nowym singlem zatytułowanym „Łuny”. 23-letnia artystka zaprezentowała piosenkę po raz pierwszy na żywo podczas Top of the Top Sopot Festival 2018. W sieci pojawił się wyjątkowy teledysk w wersji wertykalnej.

Natalia Nykiel
fot. Youtube (Natalia Nykiel)

Natalia Nykiel — Łuny. Nowa piosenka

Nowość od Natalii Nykiel. Piosenkarka zaprezentowała swój najnowszy singiel „Łuny”, który wykonała na żywo w trakcie Top of the Top Sopot Festival 2018.

Utrzymana w typowym dla tej artystki elektronicznym klimacie piosenka doczekała się także oryginalnego wideoklipu. W internecie możemy podziwiać teledysk do „Łuny” w wersji wertykalnej — to ostatnio jeden z popularniejszych sposobów na promocję.

Klip wertykalny, coraz chętniej wykorzystywany przez artystów, to pionowe wideo skierowane przede wszystkim do użytkowników smartfonów. Ułożenie telefonu w odpowiedniej pozycji powoduje, że film pojawi się na całej wielkości ekranu. Reżyserią teledysku Natalii Nykiel zajęła się Zuza Słomińska.

W październiku 2017 roku ukazała się druga płyta Natalii Nykiel zatytułowana „Discordia”. Electropopowy album promowały single „Spokój”, „Total Błękit” i „Kokosanki”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK