Zamknij

Natalia Nykiel śpiewa country w nowym singlu „Atlantyk”. Środowa premiera w Radiu ZET

01.07.2020 13:11

Natalia Nykiel zaprezentowała nowy singiel „Atlantyk”, który zaskakuje brzmieniem. Tym razem polska wokalistka wydała piosenkę w stylu country. Premiera utworu już w środę po godz. 15:00 w „Uważam ZET”. Natalia Nykiel będzie gościem programu.

Natalia Nykiel Atlantyk nowy singiel w stylu country środowa premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Natalia Nykiel — Atlantyk. Nowy singiel w stylu country

Natalia Nykiel zaskoczyła fanów nowym singlem „Atlantyk”. Po bardzo alternatywnym mini albumie „Origo” wokalistka robi muzyczną woltę o 180 stopni. Artystka zdecydowała się po raz kolejny odważnie eksperymentować ze swoją muzyką.

Nowa piosenka „Atlantyk”, która jest utrzymana w stylu country, to zaskakująca propozycja dla fanów królowej polskiego electropopu, ale jednocześnie kontynuacja podróży do muzycznych korzeni.

Natalia Nykiel prezentując się w nowej odsłonie zdaje się potwierdzać, że doszła do miejsca w karierze, w którym nie musi już niczego ani sobie, ani innym udowadniać. A może, aby opowiedzieć o miłości powinniśmy właśnie sięgać po najprostsze środki wyrazu. Choć nowa stylistyka może wydawać się dla fanów artystki zaskoczeniem to warto zwrócić uwagę, że Natalia nie wyważa otwartych drzwi. Otwiera polski mainstream na drogę, którą świat podąża już od jakiegoś czasu w rytm gitarowych przebojów Miley Cyrus, Diplo, Becka czy Beyonce.

Red Bull Trasa Życzeń: koncert online Natalii Nykiel już 2 lipca

Koncert Natalii Nykiel w ramach projektu „Red Bull Trasa Życzeń”, którego patronem medialnym jest Radio ZET, odbędzie się w czwartek, 2 lipca. Poznaliśmy już motyw scenografii, który pojawi się w trakcie jego koncertu. W poniedziałek odbyła się wyjątkowa sesja Q&A z Natalią Nykiel. Poprowadził ją Marcin Wojciechowski z Radia ZET, a fani mieli okazję zadawać artystce wiele interesujących pytań.

Zobacz nagranie z sesji Q&A z Natalią Nykiel [WIDEO]

loader

RadioZET.pl/mat.prasowe