Zamknij

Natalia Kukulska pokazała zdjęcia z córką. Ania skończyła już 14 lat [FOTO]

Piotr Krajewski
07.05.2019 11:32

Natalia Kukulska może pochwalić się trójką dzieci. Piosenkarka rzadko jednak publikuje ich prywatne zdjęcia. Ostatnio postanowiła pokazać fanom swoją starszą córkę Anię, która niedawno skończyła 14 lat.

Natalia Kukulska pokazała zdjęcia z córką Ania skończyła już 14 lat FOTO
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Natalia Kukulska pokazała 14-letnią córkę Anię

Natalia Kukulska słynie z tego, że dba o prywatność swoją i najbliższych. Rzadko więc możemy zobaczyć jej rodzinne zdjęcia w internecie.

Piosenkarka zrobiła ostatnio wyjątek i pochwaliła się w mediach społecznościowych swoją starszą córką14-letnią Anią. W dniu jej urodzin Natalia Kukulska wrzuciła ich wspólne zdjęcie na Instagram.

„Mordo Ty moja”. Tak już może mówić do mnie na legalu moja córka. W końcu ma już od dziś 14 lat! Niech kwitnie najpiękniej i szczęśliwie! — napisała Natalia Kukulska.

Szczęśliwa mama postanowiła świętować 14. urodziny córki za granicą. Artystka zabrała nastoletnią Anię do Londynu, gdzie poszły m.in. na urodzinowy obiad.

Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka mają trójkę dzieci. Oprócz wspomnianej Ani para doczekała się także córki Laury i syna Jana, który skończył już 18 lat.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Zobacz także

RadioZET.pl/PK