Zamknij

Natalia Kukulska pokazała najmłodszą córeczkę. Laura ma już 2 latka! [ZDJĘCIE]

Redakcja
09.01.2019 12:26

Natalia Kukulska to szczęśliwa mama trójki dzieci. Popularna piosenka postanowiła pochwalić się w końcu swoją najmłodszą pociechą. Na Instagramie pokazała zdjęcie małej Laury. Fani natychmiast zauważyli podobieństwo dziewczynki do Natalii Kukulskiej.

Natalia Kukulska
fot. Tomasz Jastrzebowski/Foto Olimpik/REPORTER/East New

Natalia Kukulska pokazała najmłodszą córkę. Zdjęcie Laury na Instagramie

Natalia Kukulska pokazała swoją najmłodszą córkę. W internecie opublikowała zdjęcie tortu z okazji 2. urodzin Laury. Na cieście pojawiła się fotografia małej córeczki piosenkarki. To pierwsze zdjęcie dziewczynki, które mogą zobaczyć internauci. Natalia Kukulska stara się dbać o prywatność swoich dzieci.

Fani piosenkarki niemal natychmiast zauważyli podobieństwo 2-letniej Laury do mamy. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat.

„Cała Natalia jak była mała”, „Jaka podobna do mamy”, „Bardzo podobna”, „Te Twoje córeczki to całe klony mamusi” — czytamy w komentarzach.

Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka mają trójkę dzieci. Oprócz najmłodszej Laury, para doczekała się także córki Anny i syna Jana, który skończył już 18 lat. Tak dziś wygląda!

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK