Zamknij

Nowy teledysk Natalii Kukulskiej, a w nim znana polska aktorka [WIDEO]

Redakcja
10.10.2017 14:27

29 września ukazał się nowy album Natalii Kukulskiej zatytułowany „Halo tu Ziemia”. Teraz artystka zaprezentowała teledysk do utworu tytułowego. Reżyserią zajęli się Adam Romanowski i Ewa Radzewicz. W klipie możemy zobaczyć m.in. Kingę Preis.

Nowy teledysk Natalii Kukulskiej, a w nim znana polska aktorka [WIDEO]
fot. Youtube (NataliaKukulska)

Teledysk utrzymany jest w dość mrocznym, ciemnym klimacie. Przedstawia historie kilku bohaterów zmagających się ze swoimi problemami. Zaproszenie do udziału w wideo przyjęła jedna z ulubionych aktorek Kukulskiej – Kinga Preis.

„Halo tu ziemia” to dziewiąty krążek w dorobku piosenkarki. Także tym razem artystka postanowiła eksperymentować muzycznie oraz zaprezentowała dzieło mocno progresywne i elektroniczne z wyraźnie zaznaczonymi syntezatorami.

Natalia gościem w Radiu ZET

W poniedziałek, 2 października, Natalia Kukulska była gościem programu „Popołudnie z Radiem ZET”, gdzie zaśpiewała – razem z Romanem Osicą – fragment swojego wielkiego przeboju "Im Więcej Ciebie Tym Mniej" i opowiedziała nieco więcej o swoim nowym wydawnictwie.

„Na płycie jest dość dużo odniesień transcendentnych i metafizycznych. Ta płyta jest dla mnie ważna, bo powstawała w momencie, kiedy urodziła się moja córka i odeszła moja babcia. Dotykałam życia z dwóch stron. To był jednocześnie trudny, ale też niesamowity czas. Mimo że brzmieniowo jest nowocześnie i pojawia się dużo elektroniki, płyta ma dość refleksyjną warstwę liryczną” – podzieliła się Natalia.

Nagranie z programu „Popołudnia z Radiem ZET” możesz zobaczyć tutaj.

RadioZET.pl/PK