Zamknij

Naomi Judd popełniła samobójstwo. Córka wokalistki wyznała, jakie były jej ostatnie słowa

06.10.2022 10:02

Naomi Judd popełniła samobójstwo. Córka znanej wokalistki opowiedziała o ostatnim spotkaniu z matką. Wyznała, jakie były jej ostatnie słowa.

Naomi Judd
fot. Mark Humphrey/Associated Press/East News

W maju 2022 roku świat obiegła informacja o śmierci Naomi Judd. Wokalistka country należała do duetu The Judds, który ma na swoim koncie aż 5 nagród Grammy. 

Naomi Judd popełniła samobójstwo. Jak wyglądały jej ostatnie chwile z córką?

Judd miała dwie córki. To właśnie one poinformowały o śmierci matki. Ashley to znana oscarowa aktorka, a Wynonna, podobnie jak jej rodzicielka, popularna piosenkarka. To właśnie z nią Naomi przez lata występowała na scenie.

Naomi Judd popełniła samobójstwo. Wcześniej opowiadała w wywiadach o swojej ciężkiej chorobie. Podkreślała, że zmaga się z "ekstremalnie poważną depresją". Jak donosi portal Gwiazdy Wirtualna Polska, Ashley po śmierci matki wyjaśniała, że nie było to jedyne schorzenie, z którym walczyła Naomi. Artystka od lat miała cierpieć na jeszcze jedną, niezdiagnozowaną chorobę psychiczną.

W testamencie Naomi nie widnieją imiona jej córek. Szybko pojawiły się plotki o rzekomych konfliktach w rodzinie. Jednak Wynonna w najnowszym wywiadzie opowiedziała o matce w samych ciepłych słowach.

Wynonna Judd opowiedziała o ostatnim spotkaniu z matką

W rozmowie z magazynem "People" Wynonna Judd ponownie zaznaczyła, że nie może pogodzić się ze śmiercią matki i że nigdy nie zrozumie decyzji, które zapadają w głowach chorych na depresję. Wyznała również, jak wyglądało jej ostatnie spotkanie z Naomi.

Wynonna i Naomi spotkały się po raz ostatni 11 kwietnia podczas imprezy CMT Awards. Wspólnie wykonały na scenie "Love Can Build a Bridge". Jak wyznaje córka gwiazdy:

Ostatnie, co jej powiedziałam, to "kocham cię" i jestem za to naprawdę wdzięczna losowi.

Naomi popełniła samobójstwo 19 dni później.

loader

RadioZET.pl/Wirtualna Polska