Zamknij

Najpopularniejsze teledyski w Polsce w 2021 roku. Kogo oglądaliśmy najchętniej? [LISTA]

02.12.2021 14:45
Sanah
fot. Lukasz Kalinowski/East News

YouTube opublikował podsumowanie 2021 roku. Jakie teledyski były najpopularniejsze w Polsce przez ostatnie 12 miesięcy? Oto lista.

Grudzień to czas podsumowań. Spotify przygotowało już zestawienie najpopularniejszych artystów w Polsce i na świecie. Dzięki Wrapped 2021 użytkownicy platformy mogą sprawdzić również indywidualne statystyki odsłuchań muzyki, która towarzyszyła im przez ostatnie 12 miesięcy.

Najpopularniejsze teledyski w Polsce w 2021 roku [LISTA]

Własne podsumowanie przedstawił także YouTube. Jakie teledyski były najczęściej odtwarzane przez Polaków w 2021 roku? Czy statystyki bardzo odbiegają od tych, które znamy ze Spotify? I tak i nie.

Najpopularniejszym klipem na YouTubie okazał się teledysk sanah i Vito Bambino do hitu "Ale jazz!", który ma na koncie przeszło 70 milionów odtworzeń, drugie miejsce należy do Sobla i jego "Fiołkowego pola" - niemal 64 miliony. Podium zamyka niekwestionowany lider Spotify - Mata i "Kiss cam (podryw roku)" z przeszło 60 milionami przesłuchań.

Kolejne single rapera w zestawieniu to "Patoreakcja" i "Papuga" z udziałem Quebonafide i Malika Montany (5. i 9. miejsce). W zestawieniu zobaczymy też teledyski Kizo - "DISNEY" (prod. Sergiusz & Leśny) (4. miejsce) i drugi kawałek sanah - "2:00" (10. miejsce).

Najpopularniejsze teledyski w Polsce w 2021 roku:

  1. sanahVEVO - sanah, Vito Bambino - Ale jazz!
  2. Sobel - Sobel "Fiołkowe pole"
  3. SBM Label - Mata - Kiss cam (podryw roku)
  4. Kizo MyToSukces - Kizo - DISNEY (prod. Sergiusz & Leśny)
  5. SBM Label - Mata - Patoreakcja
  6. sanah - sanah – ten Stan (Official audio)
  7. Sobel - Sobel "Bandyta" (prod. PSR)
  8. sanah - sanah – etc. (na disco) (Official video)
  9. SBM Label - Mata - Papuga ft. Quebonafide, Malik Montana
  10. sanah - sanah - 2:00

RadioZET.pl/Google Blog