Zamknij

Mrożący krew w żyłach wypadek na koncercie. Ekran spadł na scenę i wbił się w człowieka

29.07.2022 09:40

Podczas koncertu boysbandu Mirror z Hong Kongu doszło do mrożących krew w żyłach scen. Niespodziewanie na scenę runął jeden z ekranów, raniąc ludzi na scenie.

Wypadek na koncercie Mirror
fot. nobu_hk.Twitter/screen

Mirror to znany zespół dancepopowy z Hong Kongu. Artyści zadebiutowali w 2018 roku singlem "In a Second". 28 lipca 2022 roku muzycy zagrali czwarty z dwunastu zaplanowanych koncertów w Hong Kong Coliseum. Występ okazał się pechowy.

Wypadek na koncercie Mirror. Przerażające nagranie krąży w sieci, są ranni

Obecni na koncercie mogli oglądać swoich ulubieńców na kilku ogromnych ekranach LED zawieszonych nad sceną. Dzięki temu osoby, które wykupiły bilety dalej od centrum wydarzeń i tak mogły podziwiać skomplikowane układy choreograficzne i dopracowane szczegółowo widowisko.

Podczas występu Mirror jeden z ekranów zawieszony tuż nad głowami artystów, spadł na ziemię. Na szokującym nagraniu z tego momentu widzimy, jak wbija się w jedną z występujących osób. Jak donosi Variety, dwoje tancerzy, których uderzył spadający sprzęt, zostało powalonych na ziemię i sprawiało wrażenie nieprzytomnych.

Ogromny ekran LED spadł na artystów podczas koncertu

Artyści zostali niezwłocznie przewiezieni do szpitala. Jeden z nich doznał urazu szyi i jest w ciężkim stanie, sytuacja drugiego, zgodnie z doniesieniami mediów, jest stabilna.

Koncert Mirror po mrożącym krew w żyłach zdarzeniu został natychmiast wstrzymany, a publiczność wyproszona z sali. Wiele osób, które widziały zajście, przyznaje, że to był jeden z najbardziej przerażających momentów w ich życiu.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z koncertu. Przestrzegamy jednak, że wideo jest brutalne i nieodpowiednie dla osób wrażliwych.

Wypadek poza przerażeniem budzi też oburzenie wśród fanów Mirror. Zarówno słuchacze jak i branża koncertowa potępiła organizatorów wydarzenia za niezapewnienie artystom bezpieczeństwa. Pojawiły się głosy, że nie poświęcono wystarczającej ilości czasu na dokładne sprawdzenie Koloseum i zlekceważono potencjalne zagrożenia.

Władze Hong Kongu zawiesiły dalsze koncerty w obiekcie.

loader

RadioZET.pl/Variety