Zamknij

Modelka chciała wykorzystać zużytą prezerwatywę Drake'a, aby zajść w ciążę. Pozwała rapera

13.01.2022 15:49
Drake
fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Drake został pozwany przez instagramową modelkę, z którą spędził noc. Kobieta chciała wykorzystać zużytą prezerwatywę do zajścia w ciążę, jednak raper zasadził na nią pułapkę.

Drake to artysta, który cieszy się ogromną popularnością. Jego ostatni album "Certified Lover Boy" odniósł wielki sukces. Kanadyjczyk otrzymał dwie nominacje do Grammy 2022. Jednak artysta zrezygnował z prestiżowych nagród, wywołując spore kontrowersje.

Drake pozwany przez instagramową modelkę

Tym razem podpadł jednej ze swoich partnerek. Jak czytamy w doniesieniach zagranicznych mediów, Drake spędził jakiś czas temu noc z instagramową modelką. Spotkanie zakończyło się pozwem.

Raper po nocy spędzonej z kobietą wyrzucił zużytą prezerwatywę do kosza. Jednak stosując zasadę ograniczonego zaufania, postanowił w nietypowy sposób zabezpieczyć się przed wykorzystaniem jego DNA bez swojej wiedzy.

Kobieta chciała wykorzystać zużytą prezerwatywę Drake'a do zajścia w ciążę

Drake przed umieszczeniem prezerwatywy w śmietniku, polał ją ostrym sosem. Podobno to stała praktyka, którą stosuje raper. Jak się okazuje, ma do tego podstawy.

Kobieta faktycznie chciała wykorzystać spermę pozostałą na prezerwatywie do zajścia w ciążę. Ostry sos, którym Drake pokrył lateks, wywołał u modelki podrażnienie.

Jak donosi blazetrends.com, kobieta pozwała rapera za spowodowanie uszkodzenia jej miejsc intymnych.