Zamknij

Modelka chciała wykorzystać zużytą prezerwatywę Drake'a, aby zajść w ciążę. Pozwała rapera

13.01.2022 15:49

Drake został pozwany przez instagramową modelkę, z którą spędził noc. Kobieta chciała wykorzystać zużytą prezerwatywę do zajścia w ciążę, jednak raper zasadził na nią pułapkę.

Drake
fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Drake to artysta, który cieszy się ogromną popularnością. Jego ostatni album "Certified Lover Boy" odniósł wielki sukces. Kanadyjczyk otrzymał dwie nominacje do Grammy 2022. Jednak artysta zrezygnował z prestiżowych nagród, wywołując spore kontrowersje.

Drake pozwany przez instagramową modelkę

Tym razem podpadł jednej ze swoich partnerek. Jak czytamy w doniesieniach zagranicznych mediów, Drake spędził jakiś czas temu noc z instagramową modelką. Spotkanie zakończyło się pozwem.

Raper po nocy spędzonej z kobietą wyrzucił zużytą prezerwatywę do kosza. Jednak stosując zasadę ograniczonego zaufania, postanowił w nietypowy sposób zabezpieczyć się przed wykorzystaniem jego DNA bez swojej wiedzy.

Kobieta chciała wykorzystać zużytą prezerwatywę Drake'a do zajścia w ciążę

Drake przed umieszczeniem prezerwatywy w śmietniku, polał ją ostrym sosem. Podobno to stała praktyka, którą stosuje raper. Jak się okazuje, ma do tego podstawy.

Kobieta faktycznie chciała wykorzystać spermę pozostałą na prezerwatywie do zajścia w ciążę. Ostry sos, którym Drake pokrył lateks, wywołał u modelki podrażnienie.

Jak donosi blazetrends.com, kobieta pozwała rapera za spowodowanie uszkodzenia jej miejsc intymnych.

loader