Zamknij

Miley Cyrus wspiera Britney Spears. Zrobiła coś wyjątkowego na koncercie [WIDEO]

07.07.2021 15:16

Miley Cyrus to kolejna gwiazda, która zabrała głos w sprawie Britney Spears. Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że jest wielką fanką Księżniczki Popu i uważa ją za swoją inspirację. W trakcie niedawno koncertu w Las Vegas Miley Cyrus krzyknęła słynne już hasło „Free Britney”. Zobaczcie wideo!

Miley Cyrus Britney Spears
fot. mat. prasowe, AFP/EAST NEWS

Britney Spears walczy o wolność. Ubezwłasnowolniona od 13 lat piosenkarka próbuję uniezależnić się od własnego ojca, który kontroluje każdy aspekt jej życia. Wkrótce odbędzie się kolejne przesłuchanie w sprawie kurateli nad piosenkarką.

Wokalistka może liczyć na wsparcie nie tylko fanów, ale również innych gwiazd. Jedną z nich jest Miley Cyrus, która zrobiła coś wyjątkowego podczas swojego koncertu w Las Vegas.

Zobacz także: Britney Spears zadzwoniła pod 911 dzień przed złożeniem zeznań w sądzie. Co zgłosiła?

Miley Cyrus wspiera Britney Spears. Zrobiła coś wyjątkowego na koncercie [WIDEO]

Miley Cyrus po raz kolejny okazuje wsparcie Britney Spears. Tym razem piosenkarka wykorzystała swój niedzielny koncert w Las Vegas, aby zwrócić uwagę publiczności na sprawę kurateli nad wokalistki.

W trakcie występu ze swoim wielkim przebojem „Party in the U.S.A.” piosenkarka zmieniła tekst i kilkukrotnie krzyknęła na cały głos słynne już na cały świat hasło „Free Britney” („Uwolnić Britney”). Zachowanie Miley Cyrus spotkało się z żywą reakcją widzów.

Prawnik i menedżer Britney Spears rezygnują

Britney Spears wywołała ogromne poruszenie swoimi szokującymi zeznaniami w sądzie na temat trwającej kurateli. Nic więc dziwnego, że w składzie współpracowników piosenkarki zachodzą obecnie wielkie zmiany, które mogą mieć związek z tym, co publicznie powiedziała gwiazda.

W ostatnich dniach menedżer Larry Rudolph i prawnik Sam Ingham zrezygnowali ze współpracy z Britney Spears. Zdaniem wielu ekspertów zachodzące zmiany mogą pomóc ubezwłasnowolnionej wokalistce w przyspieszeniu procesu i odzyskaniu wolności. Następne przesłuchanie w sprawie kurateli zaplanowano na 14 lipca.