Zamknij

Miley Cyrus w towarzystwie drag queens wykonała hit Cher i wsparła Pride Month [WIDEO]

29.06.2021 15:02

Miley Cyrus wykonała "Believe" - wielki hit Cher. Wokalistka w towarzystwie drag queens znanych z programu "RuPaul’s Drag Race" wsparła społeczność LGBTQ+.

Miley Cyrus
fot. Rex Features/East News

Miley Cyrus już wielokrotnie udowodniła, że nie są jej straszne covery wielkich gwiazd. Artystka radzi sobie z interpretacjami nawet najtrudniejszych przebojów znakomicie. Wykonywała już na żywo utwory Pink Floyd, Queen, Nine Inch Nails czy Led Zeppelin.

Miley Cyrus zaśpiewała "Believe" Cher i wsparła Pride Month

Ostatnio Metallica zaprosiła Miley do współpracy nad płytą na 30-lecie "Czarnego Albumu". Piosenkarka nagrała singiel między innymi z Eltonem Johnem, Robertem Trujillo oraz Chadem Smithem. Zaśpiewała największy przebój Metalliki - "Nothing Else Matters".

Tym razem artystka zinterpretowała hit Cher. Cyrus opublikowała swój cover w mediach społecznościowych.

Miley Cyrus wspiera Pride Month i społeczność LGBTQ+

Miley podkreśliła, że wspiera społeczność LGBTQ+ oraz Pride Month. Uznała, że nie da się celebrować tego ważnego na całym świecie czasu bez przeboju "Believe" Cher.

loader

Artystka wykonała hit w towarzystwie drag queens z programu RuPaul’s Drag Race. Na scenie nie zabrakło cekinów, brokatu, sztucznych rzęs, choreografii oraz wszystkich kolorów tęczy.