Zamknij

Mick Jagger wrócił na scenę. Zagrał pierwszy koncert po operacji serca [WIDEO]

Piotr Krajewski
24.06.2019 11:18

Mick Jagger wrócił na scenę. Wokalista The Rolling Stones zagrał pierwszy koncert po poważnej operacji serca, którą przeszedł w kwietniu tego roku. Piątkowy występ w Chicago udowodnił, że Mick Jagger szybko powrócił do świetnej formy.

Mick Jagger wrócił na scenę zagrał pierwszy koncert po operacji serca WIDEO
fot. KAMIL KRZACZYNSKI/AFP/East News

Mick Jagger wrócił na scenę po operacji serca

Mick Jagger znów koncertuje. W piątek zagrał pierwszy od dłuższego czasu koncert z The Rolling Stones. Kilka miesięcy temu muzyk był zmuszony przerwać trasę koncertową ze względów zdrowotnych. Na początku kwietnia Mick Jagger przeszedł operację serca w Nowym Jorku. Lekarze musieli wymienić zastawkę aortalną.

75-letni gwiazdor The Rolling Stones błyskawicznie wrócił do formy, co udowodnił podczas ostatniego koncertu w Chicago. Jagger nie zawiódł swoich fanów i znów był pełen energii. Nie zabrakło więc jego słynnych, szalonych ruchów na scenie.

Mick Jagger jest liderem i współzałożycielem The Rolling Stones. Jeden z najsłynniejszych zespołów w historii muzyki powstał w 1962 roku. Grupa wydała ponad dwadzieścia płyt studyjnych, które sprzedały w się w ponad 250 milionach egzemplarzy. Trasy koncertowe The Rolling Stones cieszą się nieprzerwanym zainteresowaniem od kilkudziesięciu lat. W 2006 roku ich koncert w Rio De Janeiro oglądało na żywo 1,5 miliona widzów.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK