Zamknij

Mick Jagger trafił do szpitala. The Rolling Stones przekładają trasę koncertową

Piotr Krajewski
01.04.2019 10:36

Mick Jagger trafił do szpitala. Informacja o hospitalizacji legendarnego muzyka zaniepokoiła wielu fanów The Rolling Stones. Zespół oficjalnie potwierdził, że nadchodząca trasa koncertowa została przełożona.

Mick Jagger w szpitalu The Rolling Stones przekładają trasę koncertową
fot. BORIS HORVAT/AFP/EAST NEWS

Mick Jagger trafił do szpitala. The Rolling Stones przekładają koncerty

Mick Jagger ma problemy ze zdrowiem i trafił do szpitala. W związku z kłopotami 75-letniego artysty nadchodząca trasa koncertowa The Rolling Stones została całkowicie przesunięta. Zespół wydał w tej sprawie oświadczenie.

Nie poinformowano jednak, z jakimi problemami zdrowotnymi zmaga się Mick Jagger. Lekarze zdecydowali, że legendarny muzyk natychmiast musi poddać się leczeniu i zabronili mu na ten moment występów na scenie. Nie wiadomo, kiedy trasa koncertowa zostanie wznowiona.

Przepraszam wszystkich naszych fanów w Ameryce i Kanadzie, którzy zakupili bilety. Nienawidzę Was zawodzić w ten sposób — napisał z przykrością Mick Jagger.

W kwietniu The Rolling Stones mieli rozpocząć kolejną część trasy koncertowej „No Filter Tour”, z którą w 2018 roku przyjechali do Warszawy. W najbliższych miesiącach zespół miał zaplanowanych kilkanaście koncertów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Grupa poinformowała jednak fanów w oficjalnym komunikacie, aby nie zwracali biletów. Nowe daty występów mają zostać ogłoszone wkrótce.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK