Zamknij

Mick Jagger przeszedł operację serca. Jaki jest stan zdrowia wokalisty The Rolling Stones?

Piotr Krajewski
05.04.2019 09:46

Mick Jagger przeszedł operację serca w jednym z nowojorskich szpitali. Lekarze musieli wymienić jedną z zastawek. Magazyn „Billboard” informuje, że operacja przebiegła pomyślnie i niewykluczone, że już za kilka dni legendarny muzyk opuści szpital.

Mick Jagger przeszedł poważną operację serca znamy pierwsze szczegóły
fot. Hollandse Hoogte / Andy Zuidema/ EAST NEWS

Mick Jagger przeszedł operację serca w Nowym Jorku

Mick Jagger przeszedł operację wymiany zastawki serca w szpitalu w Nowym Jorku. Jak poinformował w ostatnich godzinach magazyn „Billboard”, wokalista The Rolling Stones przeszedł pomyślnie zabieg i obecnie dochodzi do zdrowia. Lekarze zdecydowali się ostatecznie na mniej inwazyjną operację — zastawka aortalna została wszczepiona przez tętnicę udową

Stan muzyka jest cały czas monitorowany. Specjaliści sprawdzają, czy nie doszło do pooperacyjnych komplikacji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, 75-letni artysta powinien opuścić szpital w ciągu kilku kolejnych dni.

Trasa The Rolling Stones przełożona

W związku z kłopotami Micka Jaggera nadchodząca trasa koncertowa The Rolling Stones została całkowicie przesunięta. Zespół wydał w tej sprawie oświadczenie. W kwietniu The Rolling Stones mieli rozpocząć kolejną część trasy „No Filter Tour”, z którą w 2018 roku przyjechali do Warszawy. W najbliższych miesiącach zespół miał zaplanowanych kilkanaście koncertów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Grupa poinformowała jednak fanów w oficjalnym komunikacie, aby nie zwracali biletów. Nowe daty występów mają zostać ogłoszone wkrótce. 

— Przepraszam wszystkich naszych fanów w Ameryce i Kanadzie, którzy zakupili bilety. Nienawidzę Was zawodzić w ten sposób — napisał z przykrością Mick Jagger.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/billboard.com/PK