Zamknij

Mick Jagger opublikował pierwsze zdjęcie po operacji serca. Dodał wpis na Instagramie

Piotr Krajewski
12.04.2019 13:29

Mick Jagger opublikował na swoim Instagramie pierwsze zdjęcie po operacji. W zeszłym tygodniu legendarny muzyk przeszedł operację serca w szpitalu w Nowym Jorku. Lekarze musieli wymienić jedną z zastawek.

Mick Jagger opublikował pierwsze zdjęcie po operacji serca wpis na Instagramie
fot. shutterstock.com

Mick Jagger na pierwszym zdjęciu po operacji serca

Mick Jagger jest już po operacji serca. Lider zespołu The Rolling Stones opublikował w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie po poważnej operacji, którą przeprowadzili lekarze w jednym z nowojorskich szpitali.

Na najnowszej fotografii widzimy muzyka ubranego na sportowo i spacerującego na świeżym powietrzu. Wygląda więc na to, iż gwiazdor opuścił już szpital i powoli dochodzi do zdrowia po poważnym zabiegu. Trzeba przyznać, że 75-latek prezentuje się naprawdę dobrze.

Spacer w parku — napisał Mick Jagger.

Kilka dni temu Mick Jagger pomyślnie przeszedł operację serca. Lekarze zdecydowali się wszczepić nową zastawkę aortalną przez tętnicę udową.

Trasa The Rolling Stones przełożona

W związku z kłopotami Micka Jaggera nadchodząca trasa koncertowa The Rolling Stones została całkowicie przesunięta. Zespół wydał w tej sprawie oświadczenie. W kwietniu The Rolling Stones mieli rozpocząć kolejną część trasy „No Filter Tour”, z którą w 2018 roku przyjechali do Warszawy. W najbliższych miesiącach zespół miał zaplanowanych kilkanaście koncertów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Grupa poinformowała jednak fanów w oficjalnym komunikacie, aby nie zwracali biletów. Nowe daty występów mają zostać ogłoszone wkrótce.

Przepraszam wszystkich naszych fanów w Ameryce i Kanadzie, którzy zakupili bilety. Nienawidzę Was zawodzić w ten sposób — napisał z przykrością Mick Jagger. 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK