Zamknij

Michelle Williams z Destiny's Child trafiła do szpitala psychiatrycznego

Redakcja
19.07.2018 14:30
Destiny's Child
fot. ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/East News

Destiny’s Child to jeden z najsłynniejszych girlsbandów w historii muzyki. Michelle Williams, członkini nieistniejącego już zespołu, przyznała się publicznie do problemów ze zdrowiem psychicznym. Okazało się, że artystka trafiła do szpitala psychiatrycznego.

Michelle Williams: problemy psychiczne gwiazdy Destiny’s Child

Michelle Williams opublikowała ostatnio oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym otwarcie przyznała się do swoich problemów psychicznych.

Była członkini Destiny’s Child potwierdziła, że dobrowolnie zgłosiła się na oddział szpitala psychiatrycznego, gdzie przeszła leczenie. Kilka miesięcy temu artystka publicznie wyznała, że w trakcie występów z zespołem zmagała się z depresją, a nawet myślami samobójczymi.

Ostatnio wysłuchałam tej samej rady, którą przekazywałam tysiącom ludzi z całego świata i zwróciłam się o pomoc do świetnego zespołu profesjonalistów — napisała Michelle Williams i dodała: Dzisiaj dumna, szczęśliwa i zdrowa staję przed Wami jako osoba, która nadal będzie dawała przykład, niestrudzenie opowiadając się za tymi, którzy potrzebują pomocy. Jeśli zmienisz swój umysł, możesz zmienić swoje życie.

Warto też dodać, że od wielu lat piosenkarka angażuje się w pomoc osobom z podobnymi problemami.

Michelle Williams należała do Destiny’s Child od 2000 roku. Wspólnie z Beyoncé i Kelly Rowland nagrała trzy studyjne albumy, które rozeszły się w ponad 30 milionach egzemplarzy na całym świecie. Artystkę możemy usłyszeć w przebojach „Survivor”, „Bootylicious” czy „Lose My Breath”. Williams próbowała swoich sił jako solistka. Wydała dotąd cztery płyty, ale żadna z nich nie osiągnęła sukcesu komercyjnego.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/people.com/PK