Zamknij

Michele Morrone robi furorę nowym teledyskiem. Pojawił się nago pod prysznicem [WIDEO]

27.07.2020 12:02

Michele Morrone zaprezentował nowy teledysk do piosenki „Hard For Me” ze swojego debiutanckiego albumu. Gwiazdor „365 dni” robi nie tylko furorę w branży filmowej, ale rozwija także karierę muzyczną. Nowy teledysk Michele Morrone bije rekordy popularności w internecie.

Michele Morrone Hard For Me
fot. Youtube

Michele Morrone w nowym teledysku. Gwiazdor „365 dni” zaprezentował oficjalny wideoklip do nowego singla „Hard For Me”.

Nowy teledysk Michele Morrone podbija internet. W ciągu zaledwie kilku dni klip obejrzano już kilka milionów razy w serwisie YouTube.

Michele Morrone bez koszulki. Gwiazdor "365 dni" pochwalił się umięśnionym ciałem

Michele Morrone – Hard For Me. Nowy teledysk gwiazdora 365 dni hitem internetu

Michele Morrone nagrał teledysk do piosenki „Hard For Me”, który widzowie dobrze znają z filmu „365 dni”. Piosenka to również kolejny singiel promujący debiutancki album aktora zatytułowany „Dark Room”.

W klipie u boku Michele Morrone pojawia się 29-letnia włoska aktorka Emanuela Postacchini, która grała m.in. w popularnym serialu „Alienista”. Teledysk cieszy się ogromnym zainteresowaniem w internecie. Obejrzano go już ponad 3,3 miliona razy.

loader

Światowy sukces filmu 365 dni na Netflixie sprawił, że Michele Morrone stał się międzynarodową gwiazdą. Włoski aktor podpisał podobno ostatnio wielomilionowy kontrakt z reklamowy z marką Guess, a w ciągu zaledwie kilku tygodni jego konto na Instagramie zyskało kilka milionów nowych obserwatorów.

Michele Morrone w "ZET Akustycznie". Mini koncert gwiazdora „365 dni” w naszym studiu [WIDEO]