Zamknij

Michał Szpak zgarnął Bursztynowego Słowika. Widzowie zachwyceni: "Mistrzowski występ"

18.08.2022 09:20
Michał Szpak Bursztynowy Słowik Top of the Top Sopot Festival 2022
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News, VIPHOTO/East News

Michał Szpak zdobył Bursztynowego Słowika podczas Top of the Top Sopot Festival 2022. Wokalista zachwycił widzów występem ze swoją piosenkę „24 na 7”. „W pełni zasłużone zwycięstwo” – pisze jedna z fanek.

Bursztynowy Słowik 2022 powędrował do Michała Szpaka. Popularny artysta dołączył tym samym do m.in. Krzysztofa Krawczyka, Edyty Górniak, Maanam, Andrzeja Piasecznego czy Dawida Kwiatkowskiego, którzy otrzymali to wyróżnienie w przeszłości.

Widzowie Top of the Top Sopot Festival 2022 nie kryją zachwytów nad występem Michała Szpaka w Sopocie. Sieć zalała fala pozytywnych komentarzy.

Michał Szpak z Bursztynowym Słowikiem. Zdobył nagrodę na Top of the Top Sopot Festival 2022

O Bursztynowego Słowika 2022 Michał Szpak rywalizował m.in. z Natalią Przybysz, Wiktorem Dydułą i Anią Karwan. Widzowie Top of the Top Sopot Festival 2022 zdecydowali jednak, że to właśnie były reprezentant Polski na Eurowizji dał zdecydowanie najlepsze show.

Przez cały występ Michał Szpak stał na wysokiej platformie, a na jego twarzy można było zobaczyć ogromne serce. Jak zdradził sam artysta, w utworze „24 na 7” po raz pierwszy w swojej karierze śpiewa o miłości. Nie zabrakło więc mnóstwa czerwonych świateł na scenie.

Nagrodę Bursztynowego Słowika 2022 wręczał Jacek Karnowski. Tuż przed ogłoszeniem wyników prezydent Sopotu pozwolił sobie na wyjątkowy komentarz.

Bursztynowy Słowik wędruje do artysty, dla którego najważniejsza jest jedna rzecz. Prawa człowieka – powiedział.

Występ Michała Szpaka na Top of the Top Sopot Festival 2022 zbiera bardzo pozytywne opinie w sieci. Internauci nie szczędzą miłych słów pod adresem zwycięzcy festiwalu.

„Zasłużyłeś na to”, „Świetny występ”, „Gratulacje! W pełni zasłużone zwycięstwo!”, „Jedyny słuszny zwycięzca”, „I to Ci się należało!”, „Nikt nie zasłużył na Słowika bardziej niż Ty”, „Byłeś najlepszy, a Twój występ mistrzowski” – piszą internauci.