Zamknij

Michał Szpak z nową piosenką „Rainbow”. Internauci chcą wysłać balladę na Eurowizję 2019!

Redakcja
03.09.2018 11:35

Michał Szpak zaprezentował nową piosenkę „Rainbow”. Ballada zapowiada jego drugą płytę „Dreamer”, która ukaże się już 7 września. Wygląda na to, że emocjonalny utwór przypadł do gustu słuchaczom. Wielu internautów stwierdziło, że „Rainbow” to idealny materiał na Eurowizję, a Szpak powinien po raz kolejny reprezentować Polskę w historię.

Michał Szpak Rainbow
fot. Youtube ( MichalszpakVevo)

Michał Szpak i ballada „Rainbow”. Nowa piosenka

Nowa piosenka Michała Szpaka już w internecie. Utwór „Rainbow”, utrzymany w bardzo spokojnym klimacie, promuje nowy album artysty. Premierę płyty „Dreamer” zaplanowano na 7 września. Zapowiadały ją już wcześniej single „Don’t Poison You Heart” i „King Of The Season”.

To ballada oparta na wokalu Michała i oszczędnym akompaniamencie fortepianu. Bardzo kameralny, nastrojowy utwór skłania do refleksji a subtelny wokal artysty potrafi wyzwolić wśród słuchaczy sporo emocji — czytamy w opisie singla „Rainbow” na YouTube.

Niemal przy każdej premierze nowej piosenki Michała Szpaka powraca temat Konkursu Piosenki Eurowizji. Także tym razem internauci nawiązali do ponownego udziału artysty w imprezie. Pod nagraniem z „Rainbow” można znaleźć wiele komentarzy, w których użytkownicy zachęcają Michała do kolejnego występu na Eurowizji. Przypomnijmy, że wokalistka reprezentował Polskę w 2016 roku i zajął wysokie 8. miejsce.

„Eurowizja w Izraelu 2019? Ale mam ciary”, „Wybór wewnętrzny Michała będzie najlepszą decyzją w tym roku, jeśli chodzi o Eurowizję”, „No to Michał znowu na Eurowizję” — czytamy w komentarzach na YouTube.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK