Zamknij

Męskie Granie 2021 w nowej formule. Kiedy premiera tegorocznego hymnu? [DATY KONCERTÓW, BILETY]

16.06.2021 12:58

Męskie Granie 2021 powraca! Organizatorzy imprezy dostosowali formułę wydarzenia do panujących obostrzeń. Gdzie i kiedy zagra Orkiestra?

Zawiałow i Zalewski
fot. Adam Burakowski/REPORTER/Męskie Granie/Zdjęcie poglądowe

Męskie Granie powraca po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Projekt po raz kolejny będzie przełamywał schematy myślenia o muzyce i łączył różnorodne gatunki i style. W tym roku, ze względu na ograniczenia pandemiczne, muzycy zagrają w czterech miastach, a koncerty odbędą się zarówno w piątki, jak i soboty.

Męskie Granie 2021 z nową formułą. Gdzie i kiedy odbędą się koncerty?

Przez ostatnie miesiące organizacja wydarzeń masowych, a w szczególności koncertów była niemożliwa ze względu na obostrzenia wywołane pandemią. Do niedawna nie było wiadomo, czy sytuacja zmieni się do lata i czy festiwale w Polsce się odbędą. Także organizacja niezwykle popularnej trasy Męskie Granie stała pod znakiem zapytania. Ku uciesze licznych fanów, już wkrótce wystartuje jednak dwunasta edycja projektu, choć zmianie ulegnie jej formuła, która została dostosowana do wymogów pandemicznych.

W tym roku trasa zatrzyma się w czterech miastach w Polsce.

  • 6-7 sierpnia - Kraków, Muzeum Lotnictwa
  • 13-14 sierpnia - Warszawa, Tor Służewiec
  • 20-21 sierpnia - Poznań, Park Cytadela
  • 27-28 sierpnia - Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem

W ostatnim mieście, 28 sierpnia, zrealizowany zostanie streaming na żywo.

Męskie Granie 2021. Kto wystąpi? Kiedy premiera tegorocznego hymnu?

Podczas piątkowych koncertów usłyszeć będzie można Męskie Granie Orkiestra 2020 w składzie Daria Zawiałow, Król oraz Igo.

W sobotę – stworzony na 2021 rok zupełnie nowy zespół, którego skład poznamy już 30 czerwca podczas premiery singla. Wcześniej, 21 czerwca, przed startem przedsprzedaży, ujawniony zostanie pozostały line-up.

Dorota Nowakowska, menadżerka marki Żywiec o tegorocznej edycji Męskiego Grania:

Cieszymy się, że w tym roku znów będziemy mogli spotkać się z fanami najlepszej polskiej muzyki. W ubiegłe wakacje, gdy nie mogliśmy zrealizować regularnej trasy, bardzo tęskniliśmy za wielkimi emocjami towarzyszącymi nam pod sceną i tego lata z pewnością będziemy chcieli dostarczyć ich jeszcze więcej niż do tej pory. Na sierpniowe koncerty zdecydowaliśmy się zaprosić także skład Męskie Granie Orkiestra 2020. To doskonała szansa, aby usłyszeć ich materiał, który wybrzmiał tylko raz podczas finałowego koncertu w Żywcu. Specjalnie na tegoroczną trasę stworzyliśmy także nowy zespół, a jego muzycznych interpretacji będzie można posłuchać w każdą sobotę sierpnia.

Męskie Granie 2021. Bilety

Wszystkie koncerty zostaną zorganizowane zgodnie z aktualnym na dzień imprezy rozporządzeniem o organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce. To oznacza, że dostępna będzie ograniczona pula biletów dla osób niezaszczepionych oraz pula dostępna wyłącznie dla osób, które w dniu imprezy będą mogły przedstawić aktualny certyfikat potwierdzający zaszczepienie przeciwko COVID-19 w postaci kodu QR.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 21 czerwca o 12.00 i potrwa do 23.59 lub do wyczerpania puli. Dostępne tego dnia bilety będą mogli zakupić jedynie klienci eBilet i Allegro posiadający usługę Allegro SMART!, wchodząc na dedykowaną stronę wydarzenia. 

Regularna sprzedaż wystartuje już 22 czerwca w samo południe. Płatność za bilety – zarówno 21, jak i 22 czerwca – będzie możliwa jedynie przy pomocy BLIKA.

Bilety jednodniowe dostępne będą w cenie 189 zł. Nowością są karnety dwudniowe na dane miasto, dostępne w cenie 319 zł.

loader