Zamknij

Męskie Granie 2021. Jak powstawał klip do hymnu "I Ciebie też, bardzo"? Zobacz making of [WIDEO]

04.08.2021 14:00
Męskie Granie 2021
fot. mat. prasowe

W sieci pojawiło się nagranie zza kulis kręcenia klipu "I Ciebie też, bardzo". Zobacz, jak powstawał hymn tegorocznego Męskiego Grania.

Męskie Granie 2021 w tym roku tworzą Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino. Uwielbiany przez Polaków cykl koncertów powraca do formuły "live" po rocznej przerwie spowodowanej przez pandemię koronawirusa. Pod koniec czerwca poznaliśmy nie tylko skład nowej orkiestry, ale też usłyszeliśmy tegoroczny hymn imprez.

Męskie Granie 2021. Jak powstawał klip do "I Ciebie też, bardzo"? [WIDEO]

Utwór przewodni Męskiego Grania 2021 to "I Ciebie też, bardzo". Za tekst piosenki odpowiadała Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Vito Bambino. Z kolei muzykę skomponował Bartosz Dziedzic i Aleksander Krzyżanowski.

Oficjalny teledysk promujący hymn Męskiego Grania 2021 jest pierwszym na świecie wideoklipem w pełni zrealizowanym z pokładu drona FPV (First Person View) oraz kamery RED Komodo. W sieci pojawił się materiał z kulis kręcenia wyjątkowego wideo.

Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow i Vito Bambino w making ofie klipu "I Ciebie też, bardzo"

Na nagraniu widzimy muzyków, którzy uczą się swojej choreografii i dyskutują na temat tytułu hymnu Męskiego Grania. Jak się okazuje, roboczo planowano nazwać go "Daleko". Widzimy również pracę dronów na tle charakterystycznych łódzkich budynków i tuneli. Kamery zabierają nas przed dworzec Łódź Fabryczna oraz do EC1.

Materiał zza kulis trwa przeszło 7 minut i pokazuje, jak wiele pracy włożyli twórcy, aby osiągnąć efekt końcowy, który podziwiamy w klipie "I Ciebie też, bardzo". W ostatnich sekundach materiału widzimy Darię, Dawida i Vito, którzy pracują nad tekstem do znanego już wszystkim hymnu.