Zamknij

Męskie Granie 2020: Nowy singiel w sieci. Fani zachwyceni hymnem "Świt"

02.07.2020 10:41

Męskie Granie 2020 zaprezentowało tegoroczny hymn. Piosenka "Świt" w wykonaniu Darii Zawiałow, Króla i Igo od momentu premiery cieszy się sporym zainteresowaniem. Co fani myślą o nowym singlu?

Męskie Granie 2020
fot. Youtube/@MeskieGranie

Męskie Granie co roku zaskakuje fanów polskiej muzyki. Tegoroczny nowy singiel MGO miał swoją premierę w środę 1 lipca o godzinie 19:00. Mimo że trasa koncertowa Męskie Granie 2020 nie odbędzie się w tym roku, fani z niecierpliwością oczekiwali na hymn.

Do tej pory główny singiel trasy Męskiego Grania wykonywali m.in.: Wojciech Waglewski, Dawid Podsiadło, Katarzyna Nosowska, O.S.T.R., Brodka, Tomasz Organek oraz Krzysztof Zalewski. W tym roku do składu dołączyli także Daria Zawiałow, Igor "Igo" Walaszek oraz Błażej Król. Trójka artystów nagrała tegoroczny singiel "Świt".

Zobacz także: Daria Zawiałow i nowy singiel „Nie dobiję się do Ciebie”. Klip zaskakuje mrocznym klimatem!

Męskie Granie 2020: Internauci zachwyceni nowym singlem "Świt"

Jeszcze przed premierą podekscytowani internauci próbowali wytypować, kto zaśpiewa nowym hymn trasy. Części osób faktycznie udało się wytypować tegoroczną wokalistkę, Darię Zawiałow. Już kilka minut po opublikowaniu utworu pojawiły się pierwsze opinie i recenzje fanów. Choć komentujący w większości zachwycają się nowym hitem, zwracają uwagę na to, że różni się on znacznie od poprzednich hymnów.

- Już jest świetnie, a za każdym odtworzeniem będzie jeszcze lepiej.

- Świetne! Pan Igo coraz bardziej mi imponuje - jest ogień! A już połączenie Darii i Igo w jednym utworze - majstersztyk.

- "Początek" jak na razie jest dla mnie nie do pobicia.

- Niesamowite, jak "młodzi" przejmują pałeczkę. Numer świetny, w końcu Męskie Granie to różnorodność!

- Świetny kawałek, wykonanie i teledysk. A światło to już megasuper. Rytmicznie idealna jako tło do pisania i tworzenia. Coś czuję, że będę zapętlać - czytamy w komentarzach.

A wy co myślicie?

Posłuchaj podcastu