Zamknij

Męskie Granie 2019: Nosowska, Krzysztof Zalewski, Organek i Igo w singlu „Sobie i Wam” [WIDEO]

Piotr Krajewski
30.05.2019 12:06

Singiel Męskiego Grania 2019 jest już znany. W piosence „Sobie i Wam” możemy usłyszeć Katarzynę Nosowską, Igo, Organka i Krzysztofa Zalewskiego. Do internetu trafił też oficjalny teledysk. Premiera singla „Sobie i Wam” z Męskie Granie 2019 na antenie Radia ZET odbędzie się po godz. 12:00.

Męskie Granie 2019 piosenka Sobie i Wam singiel Nosowska Krzysztof Zalewski Organek Igo
fot. mat. prasowe

Piosenka Męskie Granie 2019: singiel „Sobie i Wam”

Katarzyna Nosowska, Igo, Organek i Krzysztof Zalewski stworzyli singiel Męskiego Grania 2019. Piosenka promująca nadchodzącą trasę koncertową jest zatytułowana „Sobie i Wam”. Autorką tekstu jest Katarzyna Nosowska, które skomponowała także muzykę razem z Marcinem Macukiem.

W internecie pojawił się również oficjalny teledysk do piosenki Męskiego Grania 2019 „Sobie i Wam”. Za reżyserią odpowiada Alan Willmann, twórca klipów Taco Hemingwaya, Flirtini czy Coals.

Życzymy sobie i wam, by nas było stać na święty spokój. Szczęścia, ile się da, miłości w bród, mądrych ludzi wokół — śpiewają artyści w refrenie singla „Sobie i Wam” promującego Męskie Granie 2019.

Męskie Granie Orkiestra: kto gra w 2019 roku?

Poznaliśmy skład Męskie Granie Orkiestra 2019. Zobaczymy w nim Katarzynę Nosowską, czyli pierwszą dyrektor artystyczną w historii Męskiego Grania, która otworzyła projekt na kobiety, podnosząc jego muzyczną wartość. Usłyszymy też ponownie dwukrotnie występującego w orkiestrze Organka i twórcę ubiegłorocznego singla „Początek” Krzysztofa Zalewskiego.

W składzie Męskie Granie Orkiestra 2019 pojawił się także debiutant — Igo. Jego obecność nie powinna jednak dziwić nikogo, kto oglądał finał trasy Męskie Granie 2018 w Żywcu i widział, co Bass Astral x Igo zrobili na Scenie Ż.

W zespole towarzyszyć będzie im jeszcze pięciu fantastycznych muzyków: Marcin Macuk, Michał FOX Król, Piotr Pawlak, Michał „Malina” Maliński oraz Bartek Pająk.

 

Męskie Granie 2019: bilety i jakie miasta będą na trasie?

6 czerwca o godzinie 12.00 wystartuje regularna sprzedaż biletów na Męskie Granie 2019. Będą one dostępne w cenie 149 zł na eBilet.pl oraz Eventim.pl. Wszystkie bilety będą imienne, a jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery.

Lista miast na trasie Męskie Granie 2019:

  • Poznań, Cytadela, 13 lipca
  • Kraków, Muzeum Lotnictwa, 20 lipca
  • Gdynia, Park Kolibki, 27 lipca
  • Wrocław, Partynice, 3 sierpnia
  • Katowice, Strefa Kultury, 10 sierpnia
  • Warszawa, Służewiec, 17 sierpnia
  • Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, 24 sierpnia

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK