Zamknij

Męskie Granie 2017: skład, trasa i bilety - wszystko, co musisz wiedzieć

Redakcja
25.05.2017 15:50

Męskie Granie 2017: skład, trasa i bilety - czyli wszystko, co musisz wiedzieć o nowej edycji przedsięwzięcia. Kiedy i gdzie koncerty, po ile BILETY? Sprawdzamy najważniejsze informacje o trasie Męskie Granie Orkiestra 2017.

Męskie Granie 2017: kto zagra koncerty, bilety, trasa
fot. ons.pl

Brodka, Rogucki i Organek są "liderami" ekipy Męskiego Grania 2017. Skład orkiestry tradycyjnie dopełni grono świetnych polskich muzyków. W poprzedniej edycji projektu udział wzięli Xxanaxx, Ten Typ Mes, Hey, Lao Che, Czesław Śpiewa, O.S.T.R., czy Dawid Podsiadło. Kto to będzie tym razem?

Męskie Granie 2017: kto zagra?

Jak wygląda skład orkiestry Męskiego Grania 2017? Razem z Moniką Brodką, Piotrem Roguckim i Tomaszem Organkiem na scenie pojawią się Lesław Matecki (gitara, Warszawskie Combo Taneczne), Agim Dżeljilji (instrumenty klawiszowe, elektronika, znany m.in z zespołu Oszibarack), Natalia Zamilska (elektronika), a także muzycy zespołu Organek: basista Adam Staszewski, perkusista Robert Markiewicz i klawiszowiec Tomasz Lewandowski.

Kiedy i gdzie koncerty Męskie Granie Orkiestra 2017?

Znamy dokładną rozpiskę koncertów Męskiego Grania. Trasa choć krótka, to z pewnością cieszyć się będzie ogromnym zainteresowaniem. Oto daty i miejsca koncertów orkiestry.

8.07. - Park Cytadela, Poznań

15.07. - Pergola, Wrocław

22.07. - Strefa Kultury, Katowice

29.07. - Park Kolibki, Gdynia

12.08. - Centrum Sportu Parkowa, Kraków

19.08. - (lokalizacja do potwierdzenia), Warszawa

26.08. - Wielki Finał w Amfiteatrze pod Grojcem, Żywiec.

Męskie Granie 2017: bilety - kiedy sprzedaż?

Wejściówki na wszystkie koncerty trasy w przedsprzedaży dostępne były już od końca kwietnia w cenie 99 złotych. Bilety cieszyły się dużym zainteresowaniem, ale już 5 czerwca rozpoczyna się sprzedaż regularna. Więcej informacji wkrótce.

Jak Wam się podoba tegoroczny singiel Męskiego Grania - "Nieboskłon"?

RadioZET.pl/Wyborcza.pl/SA