Zamknij

Orgia w lesie z nagą gwiazdą "Stranger Things". Maya Hawke szokuje teledyskiem [WIDEO 18+]

19.07.2022 13:16

Maya Hawke, gwiazda „Stranger Things”, zaprezentowała szokujący teledysk do swojego najnowszego singla „Thérèse”. W zaskakującym klipie piosenkarka i aktorka występuje nago, a na ekranie widzimy m.in. orgię w środku lasu. Wideo jest przeznaczone tylko dla dorosłych widzów.

Maya Hawke
fot. Youtube screen / Maya Hawke

Maya Hawke to amerykańska aktorka, która zdobyła popularność za sprawą serialu „Stranger Things, gdzie od trzeciego sezonu gra postać Robin Buckley.

Córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a równolegle rozwija także swoją muzyczną karierę. 24-latka zaprezentowała najnowszy singiel „Thérèse” z bardzo odważnym teledyskiem. Maya Hawke rozebrała się przed kamerą.

Maya Hawke nago w nowym teledysku. Gwiazda „Stranger Things” szokuje [WIDEO 18+]

Nowy teledysk Mayi Hawke może zszokować wielu widzów. W klipie przeznaczonym tylko dla dorosłych wokalistka i pozostali aktorzy pojawiają się nago. Grupa bierze udział w orgii w środku lasu, dopóki nie zostaje złapana przez policję.

W melancholijnym utworze „Thérèse” piosenkarka porusza tematy związane z eskapizmem, ewolucją i społecznym postrzeganiem. Jak przyznała w rozmowie z Dazed, chciała wyrazić, że „samotność jest najgorszą rzeczą, dopóki nie uświadomisz sobie, że jest znacznie lepsza od złego towarzystwa” oraz zwrócić uwagę na to, iż „jesteśmy wolni jako dzieci, a później w trakcie dojrzewania kultura nas przygniata i zamiast być sobą, zaczynamy próbować być jak wszyscy inni”.

Mam nadzieję, że odbiorcy polubią ten utwór, znienawidzą go, cokolwiek. Liczę na to, iż dzięki niemu poczują coś innego niż wstyd, nienawiść do siebie i samotność. Myślę, że wszyscy jesteśmy zmęczeni taki uczuciami – wyznała artystka.

Teledysk stworzył aktor i reżyser, Brady Corbet, który wyreżyserował m.in. film „Vox Lux” z Natalie Portman w roli głównej.

„Thérèse” to pierwsza zapowiedź drugiej płyty Mayi Hawke. Album „Moss” ukaże się 23 września.

RadioZET.pl/dazeddigital.com