Zamknij

Mateusz Ziółko z nowym, letnim utworem „Vis-a-vis”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

12.08.2022 12:19

Mateusz Ziółko zaprezentował zupełnie nowy singiel „Vis-à-vis”. Gorąca premiera letniego i tanecznego utworu na antenie Radia ZET odbędzie się już w piątek po godz. 21:00. Do sieci trafił oficjalny teledysk promujący piosenkę.

Mateusz Ziółko
fot. mat. prasowe

Mateusz Ziółko to autor wielu przebojów, m.in. "W płomieniach" i "7 rzeczy". Słuchacze i widzowie dobrze kojarzą go również z show „Twoja twarz brzmi znajomo, który wygrał, a jego występ z utworem Zbigniewa Wodeckiego jest uznawany za jeden z najlepszych w historii programu. Teraz artysta prezentuje nowy utwór idealny na trwające lato.

Mateusz Ziółko i nowy singiel „Vis-à-vis”

Mateusz Ziółko wydał niedawno emocjonalny utwór „Weź mnie”. Przyszła pora na kolejną odsłonę zwycięzcę "The Voice of Poland", czyli wakacyjny i bardzo taneczny singiel „Vis-à-vis”.

 Nie musisz tańczyć jak inni, żeby ich zrozumieć, nie musisz się bawić jak wszyscy, żeby poczuć życie. Po prostu stań vis-à-vis, naucz się choć kilku kroków, przyjmij choć jeden uśmiech, a zobaczysz swoje odbicie w drugim człowieku. I niech się wszyscy gapią… potem już będzie tylko piękniej – mówi wokalista o nowej piosence.

Utwór promuje oficjalny teledysk, który jest historią o parze kochanków, napięciu oraz kryzysie między nimi. Fabuła zanurzona jest w lekko ironicznym, gangsterskim anturażu.

„Vis-à-vis” to druga zapowiedź kolejnej płyty Mateusza Ziółko, którego premiera odbędzie się jesienią tego roku. Za utwór odpowiedzialny jest duet HOTEL TORINO, czyli Dominic Buczkowski–Wojtaszek i Patryk Kumór.

The Voice of Poland 13
12 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe / Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

RadioZET.pl/mat.prasowe