Zamknij

Półnaga Anja Rubik w nowym teledysku Maty. Pojawia się też Tomasz Kot [WIDEO]

11.10.2021 13:55

Mata zaprezentował teledysk do nowego utworu "Szafir" promującego jego album "Młody Matczak". W klipie popularnego rapera możemy oglądać półnagą Anję Rubik w roli syreny oraz aktora Tomasza Kota.

Mata raper
fot. Kacper Kolenda/REPORTER/East News

Mata promuje najnowszą płytę "Młody Matczak". Z wydanego na początku października albumu pochodzi m.in. piosenka "Szafir", która doczekała się oficjalnego teledysku. W klipie gościnnie występują modelka Anja Rubik i aktor Tomasz Kot.

Zobacz także: Koncert Maty wywołał wstrząsy na Bemowie. Ewakuowano mieszkańców

Półnaga Anja Rubik i Tomasz Kot w nowym teledysku Maty "Szafir"

Nowy teledysk Maty "Szafir" podbija internet. Klip cieszy się ogromną popularnością i jest obecnie jednym z najchętniej oglądanych nagrań w serwisie Youtube.

Do współpracy przy wideoklipie młody raper zaprosił znane gwiazdy. W teledysku "Szafir" pojawiają się Tomasz Kot w roli sprzedawcy kwiatów, a także Anja Rubik grająca półnagą syrenę z niebieskim ogonem.

Znana modelka pochwaliła się zdjęciami z planu teledysku Maty.

Mata zagrał największy koncert w historii polskiego hip-hopu

2 października Mata wystąpił na warszawskim Bemowie, gdzie promował podwójnie platynowy album "Młody Matczak" i dał największy solowy koncert w historii polskiego hip-hopu. Na płycie lotniska pojawiło się 40 tysięcy widzów.

Zapis wideo koncertu Maty na Bemowie można obejrzeć w internecie. Od 9 października wideo oraz materiały dodatkowe są dostępne w serwisie streamingowym CANAL+ online.

loader