Zamknij

Raper Martell DeRouen nie żyje. Kuzyn Beyonce zastrzelony przez młodą kobietę

01.02.2021 12:33
znicz
fot. shutterstock.com

Martell DeRouen nie żyje. Raper został zastrzelony w swoim mieszkaniu w Teksasie. Jak informują amerykańskie media, 34-latek był prywatnie kuzynem Beyonce. Policja poszukuje 21-letniej kobiety, która miała śmiertelnie postrzelić mężczyznę.

Martell DeRouen nie żyje. Kuzyn Beyonce został zastrzelony we własnym mieszkaniu w mieście San Antonio w Teksasie. Miał 34 lata.

Zobacz także: Sophie nie żyje. Gwiazdy poruszone tragiczną śmiercią artystki: "Nie mogę przestać płakać"

Raper Martell DeRouen nie żyje. Kuzyn Beyonce zastrzelony przez młodą kobietę

Martell DeRouen został zastrzelony w zeszłym tygodniu. Policja znalazła ciało rapera w jego mieszkaniu po tym, jak jeden z przyjaciół zgłosił służbom, że nie ma kontaktu z artystą od kilku dni.

Magazyn People informuje, że 34-letni kuzyn Beyonce miał zostać śmiertelnie postrzelony przez młodą kobietę. Funkcjonariusze poszukują 21-letniej Sashy Skare. Nieznane są motywy zbrodni.

DeRouen występował na scenie pod pseudonimem Kardone. Jego przyjaciel i właściciel studia nagraniowego, Brian Mitchell wyznał w jednym z wywiadów, że 34-latek nie lubił chwalić się pokrewieństwem ze słynną piosenkarką. Nie chciał, żeby ludzie traktowali go inaczej z tego powodu.

Beyonce nie odniosła się dotąd publicznie do śmierci kuzyna z Teksasu.

Zobacz także: Tomek Chołoniewski nie żyje. Perkusista zmarł nagle w wieku 43 lat

RadioZET.pl/people.com