Zamknij

"Tonę" zrobi furorę w trakcie lata 2022? Marissa z wakacyjnym singlem [WIDEO]

24.06.2022 14:55
Marissa
fot. mat. prasowe

Marissa prezentuje nowy singiel „Tonę”, wraz z którym dołącza do programu Spotify wspierającego młodych artystów – RADAR Polska. W swoim utworze, choć niezwykle wakacyjnym, piosenkarka porusza temat uzależniającej, toksycznej miłości.

Marissa to jedna z artystek, która znalazła się w kolejnej edycji RADAR Polska, programu serwisu Spotify wspierającego młodych twórców w budowaniu kariery muzycznej.

W rozmowie z RadioZET.pl piosenkarka opowiedziała kilka słów o sobie i udziale w słynnym RADARze. Szczegóły poniżej.

Zobacz: To oni podbiją wkrótce polską scenę? Spotify ogłasza pięciu nowych artystów RADAR Polska

Marissa i nowy singiel „Tonę”

Marissa przedstawia zupełnie nowy singiel „Tonę” będący już jej piątym polskojęzycznym singlem. Wokalistka nie tylko zaśpiewała piosenkę, ale po raz kolejny napisała również tekst i była współautorką muzyki, którą stworzyła wspólnie z Hotel Torino.

W swoim najnowszym, bardzo wakacyjnie brzmiącym utworze piosenkarka porusza temat trudnej miłości.

Jest to piosenka o toksycznej miłości, o tym, że serce mówi jedno, a głowa mówi co innego. A wiemy przecież, że głowa jest zawsze tą rozsądną, a serce - no cóż - już niekoniecznie – mówi wokalistka.

Marissa może pochwalić się już sporymi osiągnięciami. Mowa nie tylko o udziale w RADAR Polska. Wielki sukces osiągnęła jej piosenka „365 Days” promująca głośny film „365 dni: Ten dzień”. Tytułowy utwór znalazł się na 2. miejscu światowego zestawienia Shazam, gdzie wyprzedził ją tylko Harry Styles. W serwisie Spotify przesłuchano go już łącznie blisko 5 milionów razy.

RadioZET.pl/mat.prasowe