Zamknij

Mariah Carey pożałuje wpisów w mediach społecznościowych? Przez posty włamano się jej do domu

17.08.2022 13:51

Mariah Carey ułatwiła włamanie do swojej willi? Artystka sugerowała w mediach społecznościowych, że nie ma jej w domu. Jakiś czas później, została okradziona.

Mariah Carey
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

W lipcu 2022 roku reporter śledczy z Channel 2, Mark Winne doniósł o policyjnej akcji, mającej na celu schwytanie członków gangu, którego celem są między innymi domy gwiazd. Włamania trwają od października 2021 roku i są dokonywane na terenie Atlanty. Ofiarami złodziei został już między innymi znany raper Gunna oraz kilku sportowców.

Mariah Carey ułatwiła włamanie do swojej willi? 

Dziennikarze zagranicznych mediów twierdzą, że najnowsze doniesienia o włamie do domu Mariah Carey, mogą być powiązane z poprzednimi incydentami.

Jak opowiada sierżant Matt McGinnis z Departamentu Policji Sandy Springs:

Mieliśmy kilka takich przypadków w ciągu ostatnich miesięcy To gang, którego celem są różni ludzie, ale głównie celebryci, którzy umieszczają w sieci informacje, które pozwalają wywnioskować, że nie ma ich w domu.

Podobny błąd popełniła Mariah Carey. Artysta w swoich mediach społecznościowych informowała fanów, że wypoczywa na Capri i w Hamptons. Jest wysoce prawdopodobne, że dzięki tym publikacjom włamywacze uzyskali pewność, że artystki nie ma w domu.

Gang włamał się do domu Mariah Carey? Policja bada sprawę

Rabusie włamali się do domu Carey 27 lipca 2022 roku. Mowa o willi w Atlancie zakupionej przez gwiazdę rok temu. Piosenkarka nie skomentowała incydentu.

W związku z zaistniałą sytuacją policja Sandy Springs ostrzega każdego, kto dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych:

Nie tylko życzliwi ludzie korzystają z mediów społecznościowych i cieszą się z tego, co publikujesz. Źli ludzie zaglądają tam i cieszą się z tych informacji w podobnym stopniu.

RadioZET.pl/wsbtv.com/Page Six