Zamknij

Margaret i Włodi zachwycili coverem Republiki. Wielki przebój zyskał nowe życie [WIDEO]

03.10.2022 16:14

Margaret oraz Włodi znany z Molesty nagrali razem cover Republiki. Wielki hit legendarnego zespołu rockowego otrzymał od współczesnych twórców całkiem nowe życie.

Margaret
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Grzegorz Ciechowski oraz Zbigniew Krzywański stworzyli razem wielki hit lat późnych lat 90. "Mamona" pojawiła się na płycie "Masakra" z 1998 roku i do dziś jest jednym z największych przebojów Republiki.

Margaret i Włodi zachwycili coverem Republiki. Wielki przebój otrzymał nowe życie

Chociaż to Taco Hemingway w utworze nagranym z Quebo rapował "Kuba, Fifi to Republika", inny raper wziął udział w nagrywaniu całkiem nowej odsłony kultowego kawałka. Znanej wokalistce Margaret przy tworzeniu coveru "Mamony" pomógł Włodi z hip-hopowego składu Molesta Ewenement.

Artyści sprawili, że "Mamona" dostała nowe życie. Chociaż album, z którego pochodzi kawałek, jest uznawany za jedno z najbardziej elektronicznych dokonań zespołu, to Margaret i Włodi jeszcze mocniej popchnęli utwór w stronę nowoczesnych brzmień.

Margaret i Włodi nagrali cover utworu "Mamona"

Jak opowiada o coverze Republiki Margaret:

Podjęłam zrobienia się tego coveru w ramach Gali Fryderyków w 2021 roku. Na tej gali poznałam się również z Włodim, z którym mimo, że teoretycznie pochodzimy z dwóch różnych światów, bardzo szybko skumaliśmy się muzycznie.

Fani zarówno Margaret jak i Włodiego są zachwyceni nową odsłoną przeboju. W sieci pojawiła się fala zachwytów i pozytywnych komentarzy.

Mam nadzieję, że Grzegorz gdzieś tam słyszy ten wykon i jest z Was dumny!

Wykonanie refrenu robi mega robotę.

Słucham od rana na Spotify i jest ogień!

loader