Zamknij

Marcin Wiącek nie żyje. Wokalista disco polo miał 33 lata

05.11.2020 12:42

Marcin Wiącek nie żyje. Wokalista disco polo znany był pod pseudonimem Dj Rocko, współpracował m.in. z zespołem Pertii. Artysta zmarł w wieku zaledwie 33 lat z powodu nagłej choroby.

Marcin Wiącek nie żyje wokalista disco polo
fot. Shutterstock/@Smileus

Marcin Wiącek, znany jako Dj Rocko, zmarł w wieku 33 lat. O śmierci wokalisty disco polo jako pierwszy poinformował portal disco-polo.info. Tragiczną informację potwierdziła także żona artysty - kobieta opublikowała nekrolog na swoim profilu w mediach społecznościowych. Pogrzeb Marcina Wiącka odbędzie się w Gończycach.

- Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 3.11.2020 zmarł w wieku 33 lat ś.p. Marcin Wiącek. Ciało zostanie przewiezione na różaniec do Kościoła w Gończycach dnia 5.11.2020 na godzinę 14:30. Po różańcu o godzinie 15:00 rozpocznie się Msza Święta. Po Mszy ciało zostanie odprowadzone na cmentarz parafialny. O czym zawiadamiają Żona z Dziećmi i Rodziną - czytamy.

Zobacz także: Nikki McKibbin nie żyje. Finalistka „Idola” zmarła w wieku 42 lat

Marcin Wiącek "Dj Rocko" nie żyje. Miał 33 lata

- Kochany żegnaj, kiedyś tam się spotkamy - dodała żona artysty, Anna Wiącek. Internauci pod wpisem składają kondolencje całej rodzinie, wszystkim przyjaciołom oraz bliskim zmarłego. Jak informuje portal disco-polo.info, Marcin Wiącek przegrał walkę z "nagłą i ciężką chorobą". Nieznane są jednak szczegóły.

Marcina pożegnał także Albert Prządka, wokalista zespołu Pertii. Mężczyzna jest wstrząśnięty nagłą śmiercią 33-letniego muzyka.

- Przyjacielu, żałuję, że mieliśmy tak mało czasu... Nigdy Cię nie zapomnę. Do zobaczenia - napisał pod wspólnym czarno-białym zdjęciem.