Zamknij

Marcin Pendowski po wypadku. Nowe informacje o stanie zdrowia basisty Fisz Emade Tworzywo

11.06.2021 16:08

Marcin Pendowski, basista Fisz Emade Tworzywo, po środowym wypadku na motocyklu dochodzi do siebie. Właśnie pojawiły się nowe wiadomości o jego stanie zdrowia.

Marcin Pendowski
fot. Adam Burakowski/REPORTER/EAST NEWS

Marcin Pendowski z Fisz Emade Tworzywo, artysta znany także jako Pendofsky, miał poważny wypadek, po którym został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Z informacji, jakie w czwartek opublikowała w sieci żona artysty, wynikało, że stan muzyka jest stabilny. Właśnie Barbara Michałek-Pendowska poinformowała o tym, w jakim stanie obecnie znajduje się jej mąż.

"Został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej ze względu na obrażenia głowy. W takim stanie będzie jeszcze 2-3 dni. Rokowania są dobre" - napisała wtedy.

Zobacz także: Roksana Węgiel nagrała teledysk z Ekipą. W Radiu ZET zdradziła szczegóły klipu [WIDEO]

Marcin Pendowski miał wypadek. Nowe informacje o jego stanie

W swoim najnowszym poście Michałek-Pendowska przekazała, że jej Marcin Pendowski został wybudzony ze śpiączki i jego stan jest dobry. Artysta oddycha samodzielnie, swobodnie rozmawia i pamięta zdarzenia, które doprowadziły do wypadku. Lekarze pozytywnie rokują poprawę stanu muzyka.

"Kochani, jest lepiej! Marcin został wybudzony, oddycha samodzielnie, poznał lekarza, wiedział, co się z nim stało. Rokowania są dobre. I najważniejsze GADA! Oczywiście jest pod silnym działaniem leków i tak będzie jeszcze jakiś czas, ale lekarze są dobrej myśli" - napisała żona Pendowskiego.

Trzymamy kciuki za szybką rekonwalescencję.