Zamknij

Marcin Miller z grupy Boys choruje: "Na razie jest źle"

15.11.2021 12:05

Marcin Miller z grupy discopolowej Boys poważnie zachorował. Zespół był zmuszony odwołać koncert ze względu na stan zdrowia wokalisty.

Marcin Miller
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Marcin Miller, gwiazdor z discopolowego zespołu Boys ma poważne problemy ze zdrowiem. Artysta zmaga się z anginą, która jest szczególnie kłopotliwa dla osób pracujących głosem.

Marcin Miller z grupy Boys choruje. W jakim stanie jest wokalista?

Wokalista Boys opublikował na swoim Instagramie kilka zdjęć z przychodni w Ełku. Na jednej z fotografii widać, że piosenkarz musiał wspomóc się maseczką tlenową, aby ułatwić sobie oddychanie. Artysta wyjaśnił na krótkim filmiku, że czuje się nie najlepiej.

Zobacz także

Miller podkreślił, że zmaga się z anginą już przeszło tydzień, a nie widzi u siebie żadnej poprawy. Artysta odniósł się do wszystkich komentarzy, które zarzucały mu kłamstwo lub bagatelizowały chorobę.

Ktoś tam napisał, że przecież "to zwykła angina". Spoko. Nie wiem, czy są niezwykłe, nadzwyczajne normalne anginy. Na razie jest źle, tracę już głos, ale zawsze się uśmiecham, bo mam bardzo wysoki próg wytrzymałości bólu. Chociaż patrząc na kobiety, to one i tak facetów przewyższają. A filmik nagrywam tylko po to, żeby potem móc linkować go wszystkim, którzy zarzucają mi kłamstwo.

Zespół Boys odwołał występ ze względu na niedyspozycję swojego wokalisty.

Marcin Miller od 1990 roku jest liderem oraz wokalistą jednego z najpopularniejszych zespołów disco polo - grupy Boys. Artyści wydali przez lata działalności aż 21 albumów studyjnych oraz płyty świąteczne. Największe hity zespołu to "Jesteś szalona", "Wolność" czy "Chłop z Mazur".

loader