Zamknij

Marcin Kindla miał wypadek samochodowy. Auto znanego muzyka zostało roztrzaskane [FOTO]

19.11.2020 15:13

Marcin Kindla miał wypadek samochodowy. W auto producenta muzycznego wjechał inny pojazd. Samochód Marcina Kindli nadaje się do kasacji. Sprawa wymagała interwencji straży pożarnej.

Marcin Kindla
fot. Piotr Kamionka/ Reporter/ East News

Marcin Kindla miał poważny wypadek samochodowy. Auto producenta muzycznego, który na swoim koncie ma współpracę z m.in. Piotrem Kupichą, zostało roztrzaskane. W jego samochód - Lexusa z impetem wjechał inny pojazd. Sprawa wymagała interwencji straży pożarnej

Marcin Kindla miał wypadek samochodowy. Auto muzyka zostało zmiażdżone [FOTO]

Marcin Kindla na swoim Facebooku podziękował policji oraz straży pożarnej za pomoc. Opublikował też zdjęcia swojego auta, które jest kompletnie zniszczone.

W komentarzach posypało się ogromne wsparcie od fanów dla Marcina Kindli. "O rany, wygląda bardzo niebezpiecznie, trzymaj się", "mam nadzieję, że tylko auto ucierpiało", "wygląda groźnie, ale na szczęście nic się panu nie stało", "trzymaj się" - piszą internauci.

Marcin Kindla to ceniony wokalista, producent muzyczny oraz autor tekstów. W 1995 roku założył z bratem Robertem grupę muzyczną Kindla. W 2002 roku zespół nagrał debiutancką płytę "Niebo bez gwiazd". 1 stycznia 2011 roku zespół Kindla zawiesił swoją działalność, natomiast Marcin rozpoczął solową karierę.

Jako autor tekstów znany jest ze współpracy z m.in. Ewą Farną, Andrzejem Rybińskim oraz Stachurskym. Ostatnio głośno było również o nim w kontekście nowego związku z Haliną Mlynkovą.

loader

RadioZEt.pl