Zamknij

Maneskin w Polsce w 2022 roku. Kiedy i gdzie odbędzie się koncert? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

28.09.2021 09:28

Maneskin powraca na koncert do Polski. Muzycy ogłosili europejską trasę "Loud Kids On Tour". Jeden z przystanków tourne obejmie Warszawę. 

Maneskin
fot. Rex Features/East News

Maneskin nie osiada na poeurowizyjnych laurach. Muzycy korzystają ze swojej niesłabnącej popularności i ogłaszają trasę koncertową po Europie. Wśród miast, które odwiedzą, znalazła się również Warszawa.

Maneskin w Polsce w 2022 roku. Gdzie? Kiedy? [MIEJSCE, DATA]

Victoria, Damiano, Thomas i Ethan najwyraźniej polubili polską publiczność. Od wygranej podczas Eurowizji artyści wystąpili w Polsce już dwa razy. Zespół pojawił się na Polsat SuperHit Festiwal 2021, a nieco później zagrał solowy koncert w ramach Open'er Park w Gdyni.

Trzeci występ formacji odbędzie się w Warszawie. Maneskin ogłosił właśnie zimowo-wiosenną trasę po Europie. Koncerty rozpoczną się już 6 lutego w Londynie — ostatni zespół zagra 14 marca w Rydze.

Wśród planowanych przystanków pojawiła się również Polska. Maneskin zagra w naszym kraju 15 lutego 2022 roku. Artyści pojawią się na warszawskim Torwarze.

Maneskin w Polsce. Bilety [CENY, GDZIE KUPIĆ]

Limitowana przedsprzedaż biletów dla posiadaczy voucherów AlterArt rozpocznie się 28 września, o godz. 12:00. Sprzedaż otwarta biletów na koncert Måneskin w Warszawie rozpocznie się 30 września, o godz. 12:00.

W związku z obowiązującymi zasadami dotyczącymi organizacji koncertów, w sprzedaży dostępne będą 2 rodzaje biletów:

  • bilet Health Pass - bilet przeznaczony dla osoby, która w dniu wstępu na Wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19
  • bilet Standard- bilet przeznaczony dla osoby, która w dniu wstępu na Wydarzenie nie będzie posiadała ważnego certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19

Ceny biletów:

  • Trybuny, miejsca siedzące - 199 - 249 zł
  • Płyta, miejsca stojące - 229 zł
  • Golden Circle, miejsca stojące - 299 zł

Wejściówki będzie można nabyć na stronie organizatora - alterart.pl i na platformie ebilet.pl.

Maneskin  zagra koncert w Polsce w 2022 roku

Maneskin od wygranej na Eurowizji zyskuje coraz większą liczbę fanów. Muzyków obserwuje już milion użytkowników na Facebooku. Mają oni na koncie blisko 3,5 miliarda streamów na wszystkich platformach muzycznych i ponad 43 miliony słuchaczy miesięcznie na Spotify.

Dzięki ich surowemu, energetycznemu brzmieniu Måneskin przywrócili rock'n'roll na szczyty światowych list przebojów. Victoria (bas), Damiano (wokal), Thomas (gitara) i Ethan (perkusja) zaczynali wspólną działalność w 2015 roku, grając na ulicach Rzymu. Kilka lat później podbijają świat jako jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów nowego pokolenia. W tym roku formacja wygrała Eurowizję kawałkiem "Zitti E Buoni", co poskutkowało ogromnym skokiem sprzedaży ich muzyki, a w zaledwie kilka tygodni od sukcesu w Rotterdamie mogli pochwalić się złotem oraz platyną w kilkunastu krajach.

Ich drugi album "Teatro d’ira – Vol. I" miał premierę 19 marca 2021 roku, a w lipcu ukazało się wideo do "I Wanna Be Your Slave", które już pierwszego dnia po premierze uzyskało ponad 6,5 miliona odtworzeń, stając się numerem 1 na YouTube we Włoszech oraz plasując się w Top 20 najpopularniejszych klipów muzycznych na świecie.

loader