Zamknij

Maneskin na Polsat SuperHit Festiwal 2021. Zwycięzcy Eurowizji wystąpią w Polsce

17.06.2021 20:39
Maneskin
fot. Kenzo Tribouillard/AFP/East News

Zespół Maneskin wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal 2021. Okazuje się, że zwycięzcy tegorocznej Eurowizji przylecą do Polski, aby zagrać przed publicznością w Operze Leśnej w Sopocie. Na festiwal zaprasza Radio ZET.

Zespół Maneskin to jedno z największych muzycznych odkryć tegorocznej Eurowizji. Choć muzycy byli już dobrze znani we Włoszech, to wykonaniem "Zitti e buoni" podczas finału konkursu zdobyli przychylność widzów i światową rozpoznawalność. Zespół od kilku tygodni jest rozchwytywany i zapraszany na wydarzenia muzyczne w wielu krajach. Okazuje się, że wystąpią także w Polsce.

Maneskin dołączył do grona artystów, którzy wystąpią na Polsat SuperHit Festiwal 2021. Program festiwalu Polsatu w Sopocie pod patronatem Radia ZET już wcześniej był pełen znanych nazwisk, takich jak Cleo, Michał Szpak, Viki Gabor czy Doda.

Zobacz także: Polsat SuperHit Festiwal 2021: program, bilety. Kto wystąpi i kiedy? [LISTA ARTYSTÓW]

Polsat SuperHit Festiwal 2021: Maneskin przyleci do Polski

Telewizja Polsat przekazała na Instagramie wiadomość o dołączeniu zespołu Maneskin do grona wykonawców na festiwalu.

- Kiedy myślisz, że wiesz już wszystko o naszym Festiwalu... Wtedy wjeżdżają ONI!!! Nasi goście specjalni, zwycięzcy tegorocznego konkursu Eurowizji - włoski zespół Maneskin. W maju podbili całą Europę, a już 26 czerwca zagrają na #polsatsuperhitfestiwal w Operze Leśnej w Sopocie! Tego dnia mogli być naprawdę wszędzie – w każdym kraju, w każdym mieście! Sukces na Eurowizji sprawił, że @maneskinofficial został dosłownie zasypany propozycjami. Ale to właśnie polska publiczność #PSHF będzie miała okazję usłyszeć ich na żywo, podczas pierwszego występu w naszym kraju - czytamy na profilu stacji.

Maneskin wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal w sobotę 26 czerwca.