Zamknij

Maneskin gwiazdorzył za kulisami koncertu w Polsce? Doda zdradziła szczegóły

06.07.2021 13:01
Maneskin
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Maneskin gwiazdorzył za kulisami Polsat SuperHit Festiwal? Doda opowiedziała o zachowaniu zespołu podczas ich ostatniego koncertu w Polsce.

Maneskin od czasu wygranej podczas tegorocznej Eurowizji nie traci na popularności. Niepokorni muzycy podbijają listy przebojów na całym świecie, a ich płyty sprzedają się jak świeże bułeczki. Poza muzyką, którą pokochały tłumy, artyści budzą też spore kontrowersje i przyciągają do siebie charyzmą i nietuzinkowością.

Maneskin gwiazdorzył na koncercie w Polsce?

Pierwszy skandal wokół zespołu wybuchł już podczas finału Eurowizji. Liderowi grupy zarzucono branie narkotyków w eurowizyjnym green roomie. Sprawa szybko się wyjaśniła, a pomówienia okazały nieprawdą. Na kolejne kontrowersje przyszedł czas podczas koncertu w Polsce.

Podczas Polsat SuperHit Festiwal wokalista grupy pocałował swojego kolegę z zespołu. Po występie z kolei muzycy rozdali fanom w Sopocie statuetkę, którą dostali od goszczącej ich stacji. Jak się okazuje, ich postawa za kulisami imprezy także mogła w oczach wielu osób być nie na miejscu.

Doda zdradziła szczegóły zza kulis Polsat SuperHit Festiwal 

Doda podczas relacji na żywo na TikToku opowiedziała nieco o kulisach Polsat SuperHit Festiwal i jej spotkaniu z Maneskin. Artystka opublikowała na Instagramie zdjęcie z zespołem, które cieszy się ogromną popularnością, dlatego jej fani byli ciekawi, jakie wrażenie zrobili na niej Włosi.

Okazało się, że nie każda polska gwiazda miała okazję zrobić sobie zdjęcie z członkami Maneskin. Doda opowiedziała, jak Viki Gabor bardzo chciała spotkać się z muzykami, jednak po godzinie pod ich garderobą się poddała. Innym zwycięzcy Eurowizji mieli rozdawać płyty przez drzwi.

Warto zauważyć w tym miejscu, że powodów zachowania zespołu mogło być naprawdę wiele. Artyści są rozchwytywani, udzielili kilkudziesięciu wywiadów polskim mediom i być może potrzebowali chwili odpoczynku przed lub po występie. 

Doda jednak chwile spędzone z Maneskin wspomina bardzo dobrze. Wokalistka w swoim stylu znalazła się w towarzystwie gwiazd. Przestrzegła muzyków, że nie zamierza na nich czekać, a jej postawa musiała zrobić wrażenie na artystach, bo fotografia z Maneskin na profilu Dody nadal zyskuje kolejne lajki.