Zamknij

"Mam talent" nowa edycja. Chylińska we łzach już w 1. odcinku. Dołączyła do uczestniczki na scenie

06.09.2021 17:02
Mam talent 2021
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

"Mam talent" nadal budzi ogromne emocje. Agnieszka Chylińska wzruszona występem jednej z uczestniczek, dołączyła do niej na scenie. Zaśpiewały hit O.N.A.

"Mam talent" wrócił na antenę TVN po dwóch latach nieobecności. W nowej edycji popularnego programu nie zabrakło zmian oraz wrażeń. Zamiast Szymona Hołowni u boku Marcina Prokopa pojawił się Michał Kempa, którego wybrano na współprowadzącego talent show. Z kolei jurora Agustina Egurrolę zastąpił tancerz - Jan Kliment.

Mam talent. Izabela Demska wykonała hit O.N.A. i wzruszyła jurorów

Już w pierwszym odcinku programu emocje sięgnęły zenitu. Na castingach nie zabrakło wyjątkowych osób z niespotykanymi talentami. Umiejętności zaprezentował akrobata sportowy, iluzjonista, cyrk oraz niezwykle utalentowana staruszka. Pani Genowefa, która zdecydowała się na wzięcie udziału w programie, została jedną z najstarszych jego uczestniczek.

Jednak najbardziej ekscytujący okazał się występ 33-letniej Izy Demskiej, wielkiej fanki O.N.A. Kobieta jest matką dwójki dzieci, jednak macierzyństwo nie uśpiło w niej rockowej duszy. Demska ozdobiła swoje ciało wieloma tatuażami, a zamiast grzecznej fryzury, postawiła na krótko i zadziornie ścięte włosy o czerwonym kolorze. Głos Izy okazał się równie mocny, jak jej wizerunek. Wokalistka wykonała hit O.N.A.

Mam talent: Chylińska dołączyła na scenie do jednej z uczestniczek

Kiedy z ust Izy wydobyły się pierwsze dźwięki "Kiedy powiem sobie dość" jury oniemiało. Agnieszka Chylińska nie kryła łez wzruszenia, podkreślała, że jest jej bardzo miło, że uczestniczka wybrała właśnie jej utwór. Jan Kliment namówił koleżankę z jury, aby dołączyła do Izy Demskiej na scenie.

Wokalistki wykonały wspólnie kultowy refren. Podczas ich wspólnego występu nie wytrzymała Małgorzata Foremniak. Łzy wzruszenia zalały oczy aktorki, a emocje sprawiły, że wcisnęła złoty przycisk. Oznacza to, że Izabelę Demską będzie można zobaczyć w "Mam talent" ponownie w odcinkach na żywo.

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]