Zamknij

Mam talent. Uczestniczka pomyślnie przeszła test jurorów. Nagranie zdobyło milion wyświetleń w 3 dni

28.06.2022 11:30
Simon Cowell
fot. America's Got Talent/YouTube

Mam talent znowu zaskakuje. Tym razem uczestniczka wystawiła się na próbę jurorów. Przeszła test znakomicie, a nagranie z jej castingu stało się prawdziwym hitem.

"Mam talent" to format, który doczekał się już wielu edycji na całym świecie. Mimo to w programie pojawiają się kolejni uczestnicy, którzy wzruszają jurorów swoimi umiejętnościami. Wielu z nich nadal zaskakuje publiczność i w nietuzinkowy sposób prezentuje, co potrafi.

Mam talent. 23-latka zaskoczyła jurorów. Wymyśliła kreatywny sposób, żeby się pokazać

Aktualnie trwająca edycja amerykańskiej wersji "Mam talent" jest szczególnie interesująca dla Polaków. W castingach wzięła udział Sara James, która zachwyciła jurorów wykonaniem piosenki Billie Eilish.

Jednak nasza rodzima artystka nie jest jedyną, której nagranie z etapu przesłuchań w talent show stało się prawdziwym hitem. Tym razem doceniona została inna wokalistka - 23-letnia Merissa Beddows.

Mam talent. Uczestniczka przeszła test jurorów. Nagranie w 3 dni obejrzało ponad milion osób

Artystka pochodzi z Nowego Jorku i jest śpiewaczką operową. Wokalistka pojawiła się w programie między innymi dlatego, żeby pokazać wszystkim uprzedzonym do klasyki, że jej wykonawcy mogą posiadać prawdziwy wachlarz umiejętności, którego nie każdy się spodziewa.

Beddows przed rozpoczęciem występu wręczyła jurorom wielką kostkę. Na każdym z boków wyjątkowego sześcianu widniały nazwiska znanych wykonawców. Jurorzy mieli za zadanie losować artystów i testować uczestniczkę, która ze sceny naśladowała kolejne głosy.

Artystka wykonała "Over The Rainbow", żeby zaprezentować wszystkim swoje klasyczne umiejętności, po czym przeszła do zadania specjalnego. Dzięki kreatywnej zabawie mogliśmy usłyszeć Beddows w repertuarze artystów takich jak Celine Dion, Królewna Śnieżka, Stevie Nicks czy Ariana Grande.

Jurorzy byli bardzo zaskoczeni nie tylko umiejętnościami wokalistki, ale również jej pomysłowością. Pod wrażeniem są też widzowie kanału "America's Got Talent" na YouTubie. Nagranie z castingu Beddows w zaledwie kilka dni osiągnęło przeszło milion wyświetleń.