Zamknij

Mam talent. Jurora zszokował występ wyjątkowego chóru: "Odrażające!"

09.08.2022 14:19
Mam talent
fot. America's Got Talent/Screen/YouTube

Mam talent. Simon Cowell był zszokowany występem chóru Dremeka. Juror jednocześnie klaskał, krzywił się i nie dowierzał temu, co zobaczył na scenie.

"Mam talent" od lat cieszy się ogromną popularnością w krajach na całym świecie. Jednak z każdą edycją kultowego talent show, coraz trudniej zaskoczyć publiczność i jurorów.

Mam talent. Metalowy chór wykonał cover Britney Spears

Sam dobry głos czasami nie wystarczy. Uczestnicy programu muszą wykazać się kreatywnością i oryginalnością. Mieć nie tylko świetny warsztat, ale i historię oraz pomysł na siebie.

Barwnymi postaciami amerykańskiej edycji "Mam talent" okazali się być członkowie chóru Dremeka z Kanady. Zespół utrzymuje, że jest jedynym na świecie chórem... metalowym.

Dyrygent grupy wokalistów ubranych w czarno-czerwone stroje zapewnił przed występem:

Mamy jedną pasję, jest nią muzyka i dzielenie się nią z innymi. Jeśli wygramy, pieniądze pozwolą nam zmienić pasję w pełnowymiarową pracę.

Artyści wykonali na scenie utwór "O Fortuna". Najbardziej przerażona tym, co widzi i słyszy, była Heidi Klum, która nie wytrzymała do końca występu i wcisnęła czerwony krzyżyk. Na szczęście dla chóru Dremeka, reszta jurorów, chociaż zdezorientowana, dała im szansę.

Mam talent. Juror zszokowany występem chóru Dremeka 

Utwór "O Fortuna" za chwilę przeszedł płynnie do coveru "Toxic" Britney Spears, a publiczność oszalała. Hit w chóralnej i to metalowej wersji? Tego w programie jeszcze nie było.

Po skończonym występie jurorzy nagrodzili chór owacjami na stojąco. Z miejsca nie wstała jedynie Heidi Klum, która głosowała za pożegnaniem się z formacją. Była jedyna.

Simon Cowell oznajmił:

Najpierw chóralne demony zaserwowały nam utwór z "Omena", a potem wjechała Britney Spears. To było fantastycznie odrażające.

Chór Dremeka ostatecznie otrzymał od jury szansę na awans do finału. Muzycy przeszli do kolejnego etapu rywalizacji.