Zamknij

Mam talent: 10-latek podbił serca widzów. Chylińska: "Ronaldo polskiej opery"

27.09.2021 14:02
Agnieszka Chylińska
fot. Adam Burakowski/REPORTER/East News

Mam talent wrócił na antenę TVN. Jurorzy kolejny raz próbują z tłumu uczestników wyłowić tych z najbardziej imponującymi umiejętnościami. W najnowszej edycji po raz kolejny nie zabrakło wyjątkowych wokalistów.

Mam talent wrócił na ekrany naszych telewizorów. Kolejna edycja popularnego talent show pojawiła się na antenie TVN w odświeżonej formule. W roli prowadzącego, zamiast Szymona Hołowni możemy zobaczyć Michała Kempę, a wśród jurorów zadebiutował tancerz — Jan Kliment.

Mam talent: 10-letni Filip Płażalski podbił serca widzów

Chociaż to już 13. edycja programu, występy uczestników nadal budzą ogromne emocje u jurorów i publiczności w studiu, a także widzów zasiadających przed telewizorami. Wśród talentów, które prezentują uczestnicy, przewija się wielu wokalistów. Niektórych oglądający zapamiętają na długo.

Do tego grona na pewno można zaliczyć Filipa Płażalskiego, który pojawił się w jednym z ostatnich odcinków show TVN-u. Uczestnik ma zaledwie 10 lat, jednak udało mu się poruszyć serca jury.

Mam talent: 10-letni Filip wykonał "Time to Say Goodbye"

Chłopak pochodzi z Drawska Pomorskiego i wykonał przebój "Time to Say Goodbye". Repertuar należy do duetu — Andrea Bocelli i Sarah Brightman i nie należy do najłatwiejszych. Jednak Filip Płażalski zauroczył swoją interpretacją wszystkich obecnych w studiu.

Młody artysta debiutował podczas I Komunii Świętej. Nagranie z uroczystości przyjmowania sakramentu zostało opublikowane na lokalnym portalu i szybko stało się hitem. Filip przyznał, że do śpiewania zainspirowała go Eurowizja Junior. W 2019 roku obejrzał rywalizację i postanowił odnieść sukces w śpiewaniu.

Jak coś tak małego wydobywa z siebie tak wielki głos? - pytał retorycznie zza kulis Marcin Prokop. Z kolei w oczach jury podczas występu Filipa widać było łzy wzruszenia. Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Jan Kliment po występie młodego wokalisty wstali i nagrodzili go brawami.

Ronaldo polskiej opery — powtarzała z niedowierzaniem wokalistka O.N.A., ciągle klaszcząc.

Zobacz też: Nie wygrali, ale zrobili karierę. 11 gwiazd, które występowały w "The Voice of Poland" [ZDJĘCIA]