Zamknij

Łzy w "The Voice". Trenerka z płaczem wyeliminowała jedną z uczestniczek [WIDEO]

12.10.2021 16:40
The Voice
fot. The Voice/YouTube

The Voice. Emocje w programie sięgnęły zenitu. Ariana Grande podczas ostatnich bitew w programie wyeliminowała uczestniczkę, zalewając się łzami.

"The Voice" budzi ogromne emocje nie tylko u widzów i uczestników programu, ale również trenerów. W amerykańskiej wersji programu w tej trudnej roli zadebiutowała gwiazda pop - Ariana Grande. Wokalistka w jednym z ostatnich odcinków nie mogła powstrzymać łez.

The Voice: Łzy w programie. Trenerka z płaczem odrzuciła uczestniczkę

W 21. edycji "The Voice" zakończono już etap przesłuchań w ciemno. Teraz członkowie poszczególnych drużyn walczą ze sobą w bitwach podczas odcinków na żywo. Ich trenerzy mają za zadanie wybrać, który wykonawca przechodzi do następnego etapu.

Decyzja trenerów często okazuje się być bardzo trudna i towarzyszą jej ogromne emocje. Jurorzy programu spędzają ze swoimi podopiecznymi sporo czasu, doceniają ich pracę i umiejętności. Przed jednym z najtrudniejszych wyborów w trwającej edycji amerykańskiego programu stanęła ostatnio Ariana Grande, która musiała wybrać między dwiema świetnymi wokalistkami z jej drużyny.

Ariana Grande przed trudnym wyborem w "The Voice"

Bella DeNapoli oraz Katie Rae zaśpiewały utwór "No More Tears (Enough Is Enough)". Przebój z 1979 roku wykonywał żeński duet Barbra Streisand i Donna Summer. Uczestniczki "The Voice" wypadły w swojej interpretacji znakomicie.

John Legend i Kelly Clarkson doradzili Arianie Grande, żeby pozostawiła w programie Katie Rae, jednak to nie ułatwiło jej decyzji. Gwiazda pop łamiącym głosem i łzami w oczach oznajmiła:

Nie ma takiej piosenki, której nie mogłybyście obie zaśpiewać. Jestem zaszczycona, że mogę z wami pracować i spędzić czas.

Przy ogłaszaniu werdyktu przez Grande, już niemal wszyscy płakali. Wzruszyły się uczestniczki bitwy i Kelly Clarkson. Ostatecznie do następnego etapu rywalizacji zakwalifikowała się faworytka trenerów - Katie Rae.

Bitwę wokalistek możecie zobaczyć poniżej: