Zamknij

Lucas Jagger ma już 22 lata. Jak wygląda syn Micka Jaggera z The Rolling Stones?

28.01.2022 11:22
Mick Jagger
fot. SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News

Lucas Jagger to syn znanego wokalisty Micka Jaggera z The Rolling Stones. Jak wygląda 22-latek? Jest podobny do legendarnego rockmana?

Mick Jagger to wokalista jednej z najpopularniejszych na świecie grup rockowych - The Rolling Stones. Muzycy niedawno przeszli trudny czas. Po spędzeniu wielu wspólnych lat na scenie pożegnali kolegę Charliego Wattsa. We wrześniu 2021 roku odbył się pierwszy koncert bez kultowego perkusisty.

Lucas Jagger ma już 22 lata. Jak wygląda syn Micka Jaggera?

Jaggerowi nie brakuje cech, które wpisują się w stereotyp rockmena. Artysta przez lata kariery wdawał się w szeroko komentowane romanse, a jego związki zaowocowały licznym potomstwem. Jednym z synów Jaggera jest 22-letni Lucas.

Chłopak jest dzieckiem Jaggera i brazylijskiej modelki oraz prezenterki telewizyjnej Luciany Gimenez Morad. Jak podaje portal Interia, Lucas pojawił się niedawno w Paryżu na Tygodniu Mody.

Lucas Jagger przypomina ojca?

22-latek wziął udział w pokazach Louisa Vuittona oraz Diora. Fani The Rolling Stones od razu dopatrzyli się podobieństwa chłopaka do ojca.

Lucas ma niemal 430 tysięcy followersów na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się swoim życiem. 22-latek publikuje bardzo prywatne zdjęcia. Jedno z nich pokazuje Lucasa w szpitalu z zabandażowaną głową. Syn Jaggera musiał niedawno przejść operację ucha.

Lucas interesuje się modą, publikuje fotografie z podróży oraz czasu spędzonego na śnieżnym stoku narciarskim.