Zamknij

Znany raper kilkukrotnie postrzelony. Potrzebna była natychmiastowa operacja

23.06.2022 09:02
Lil Tjay
fot. Martin Harris/Capital Pictures/Capital Pictures/East News

Znany raper Lil Tjay został kilkukrotnie postrzelony – informuje amerykański portal TMZ.com. Do zdarzenia miało dojść w stanie New Jersey. 21-latek został przetransportowany do szpitala, gdzie natychmiast przeprowadzono operację. W jakim jest stanie?

Lil Tjay to popularny młody raper pochodzący z Nowego Jorku. Na swoim koncie ma dwa albumy studyjne, które pokryły się w Stanach Zjednoczonych platyną i złotem. Artysta podbił listy przebojów hitem „Calling My Phone”.

W środę w nocy czasu lokalnego Lil Tjay, a właściwie Tione Jayden Merritt, został kilkukrotnie postrzelony w stanie New Jersey. Potrzebna była natychmiastowa operacja.

Lil Tjay kilkukrotnie postrzelony. Znany raper trafił do szpitala, lekarze musieli go operować

Do strzelaniny doszło po północy w mieście Edgewater. Funkcjonariusze znaleźli rannego rapera i natychmiast wezwali ratowników medycznych. Lil Tjay trafił do szpitala z wieloma ranami postrzałowymi i musiał przejść pilną operację. W wyniku strzelaniny ranny został także 22-letni kolega artysty.

Z najnowszych informacji przekazanych przez TMZ.com wynika, że lekarzom udało się uratować rapera. Szczegóły na temat jego stanu zdrowia i obrażeń nie są jednak znane.

Jak podają amerykańskie media, strzelanina miała charakter napadu na tle rabunkowym. Policjanci zatrzymali już trzech podejrzanych mężczyzn, w tym Mohameda Konate, który próbował okraść rapera i dwie inne obecne z nim osoby, a potem zaczął do nich strzelać. Mężczyzna usłyszał już trzy zarzuty usiłowania zabójstwa, a pozostali zatrzymani zostali oskarżeni o nielegalne posiadanie broni.

RadioZET.pl/tmz.com