Zamknij

Lider Maneskin wyznał, że dziś nie zaprzeczyłby, iż zażywał kokainę na Eurowizji: "Ku***sko żałuję"

30.05.2022 07:49

Damiano David, lider grupy Maneskin udzielił zaskakującego wywiadu. Muzyk wyznał, że żałuje, iż zaprzeczył zażywania kokainy podczas Eurowizji 2021.

Damiano David
fot. Theo Wargo/Getty AFP/East News

Maneskin to dziś grupa, której fanom muzyki rockowej nie trzeba przedstawiać. Włoska formacja wygrała Eurowizję 2021 ze swoim porywającym utworem "Zitti e buoni" i od tamtej pory jej kariera nabrała tempa.

Damiano David wspomina aferę z kokainą podczas Eurowizji 2021

Finał rywalizacji nie obył się jednak bez kontrowersji. Przed ogłoszeniem wyników po sieci zaczął krążyć krótki filmik z liderem formacji w roli głównej. Nagranie sugerowało, że Damiano David zażywał narkotyki podczas telewizyjnej transmisji.

Na wideo widzimy wokalistę, który pochyla się nad stołem i wykonuje szybki ruch głową. Widzowie na tej podstawie zarzucili liderowi Maneskin wciąganie kokainy. Damiano David szybko zaprzeczył spekulacjom, wyjaśnił, że schylił się, bo jego kolega z zespołu stłukł szklankę. Zgodził się też na test na obecność narkotyków. Wynik wyszedł negatywny.

Damiano David zaskoczył w wywiadzie. "Ku***sko tego żałuję"

Po roku od tamtego wydarzenia Damiano David udzielił wywiadu portalowi NME. W rozmowie zdecydował się na zaskakujące wyznanie.

Lider Maneskin przyznał, że żałuje, iż tak kategorycznie sprzeciwił się plotce i szybko ją zdementował. Muzyk z perspektywy czasu wyznaje, że sytuacja, w której nikt nie wiedziałby, jak było naprawdę, byłaby o wiele ciekawsza.

Ku***sko tego żałuję. Powinienem to olać. Wyobraź sobie, co by było, gdyby do dziś nikt nie wiedział, czy wciągnąłem kreskę przed 80 milionami ludzi, czy nie. To byłoby legendarne! Gdybym w tym roku miał taką opcję, zrobiłbym to ponownie przed j**aną kamerą!

Artysta gdybał podczas wywiadu z uśmiechem na twarzy, dlatego trudno powiedzieć, czy wypowiedź można traktować do końca poważnie. Muzyk szybko podkreślił również, że nie ma nic wspólnego z zażywaniem ciężkich narkotyków.

Nigdy w życiu nie brałem koksu i nie sądzę, żebym kiedykolwiek to zrobił. Mam na to za słabe serce. Jestem też bardzo zestresowany.
loader

RadioZET.pl/NME