Zamknij

Startują letnie koncerty „Siła Muzyki Radia ZET”. Pierwszy już 16 czerwca w Grudziądzu!

Redakcja
11.06.2018 15:32
Edyta Górniak
fot. mat. prasowe

Radio ZET zaprasza serdecznie na trzy letnie koncerty, które organizujemy pod hasłem „Siła Muzyki Radia ZET”. W trakcie tegorocznego lata na naszej scenie pojawią się m.in. Edyta Górniak, Sarsa czy Dawid Kwiatkowski. Pierwszy koncert odbędzie się już w sobotę, 16 czerwca, w Grudziądzu. Start o godz. 18:00.

Letnie koncerty „Siła Muzyki Radia ZET”

Startuje wakacyjna trasa koncertowa Radia ZET. Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe koncerty pod hasłem „Siła Muzyki Radia ZET”, które odbędą się w trzech polskich miastach: Grudziądzu, Wągrowcu i Kaliszu. Nie zabraknie największych gwiazd polskiej muzyki. Podczas koncertów zgromadzona publiczność i nasi słuchacze mogą także liczyć na wspólną zabawę z Kamilem Noselem z Radia ZET.

Pierwszy koncert w ramach letniej trasy Radia ZET odbędzie się już 16 czerwca na Błoniach Nadwiślańskich w Grudziądzu. Poprowadzi go Agnieszka Kołodziejska. Na scenie pojawią się Edyta Górniak, Afromental, zespół Impacto i lokalni artyści. Start koncertu o godz. 18:00.

Afromental
fot. mat. prasowe

Kolejne koncerty

Grudziądz to dopiero początek letnich koncertów Radia ZET. Kolejne wydarzenia poprowadzi dobrze znany z naszej anteny Damian Michałowski. Siłę muzyki Radia ZET będą mieli okazję poczuć także mieszkańcy Wielkopolski.

  • 14 lipca, godz. 17:00 — WĄGROWIEC (stadion OSiR): Sarsa, Edyta Górniak, Mesajah, Impacto, artyści lokalni
  • 25 sierpnia, godz. 19:00 — KALISZ (Pola Marsowe): Dawid Kwiatkowski, Afromental, Impacto, artyści lokalni

Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.

Siła muzyki
fot.

RadioZET.pl/PK