Zamknij

Leona Lewis po raz pierwszy została mamą. Wybrała zaskakujące imię dla dziecka

04.08.2022 13:10
Leona Lewis
fot. Instagram screen / Leona Lewis

Leona Lewis została mamą. Autorka wielkiego przeboju „Bleeding Love” i jej mąż doczekali się pierwszego dziecka. Piosenkarka opublikowała zdjęcie z maleństwem, przy okazji zdradzając płeć i imię dziecka. Brzmi bardzo oryginalnie!

Leona Lewis podbijała listy przebojów w pierwszej dekadzie XXI wieku, kiedy jej hity „Bleeding Love” i „Better In Time” słuchał cały świat. Choć kolejne utwory zwyciężczyni brytyjskiego „X Factor” nie cieszyły się już tak wielkim zainteresowaniem, piosenkarka wciąż może pochwalić się rzeszą wspierających ją fanów.

W ostatnich latach wokalistka zmagała się z wieloma problemami, m.in. depresją. Cierpi również na chorobę Hashimoto, która często daje bardzo uciążliwe objawy. W trudnych chwilach Lewis może liczyć na wsparcie ukochanego męża – profesjonalnego tancerza i choreografa, Dennisa Jaucha. Para doczekała się właśnie pierwszego dziecka.

Leona Lewis po raz pierwszy została mamą. Zdradziła płeć i imię dziecka

Leona Lewis opublikowała post, w którym w końcu ujawniła, że po raz pierwszy została mamą. Okazuje się, iż przez kilkanaście dni artystka trzymała tę informację w tajemnicy.

Córeczka 37-letniej piosenkarki i jej 34-letniego męża urodziła się 22 lipca, ale dopiero teraz rodzice zdecydowali się pochwalić pociechą.

Brytyjka dołączyła do wpisu piękne zdjęcie, na którym trzyma maleństwo i razem z mężem obejmuje córkę. Gwiazda nie zdecydowała się pokazać całej twarzy dziewczynki, ale ujawniła jej bardzo oryginalne imię - Carmel Allegra.

RadioZET.pl/pagesix.com