Zamknij

Tak dziś wygląda Kathy Hill z teledysku "Last Christmas". Modelka ma 64 lata [FOTO]

18.12.2020 14:25

Teledysk do „Last Christmas” Wham to jeden z najsłynniejszych świątecznych klipów w historii. Pojawiła się w nim pewna brytyjska modelka. Jesteście ciekawi, jak obecnie wygląda Kathy Hill? Dziś ma 64 lata i nadal jest bardzo aktywna w branży.

Kathy Hill teledysk Last Christmas
fot. Youtube screen

Last Christmas to kultowa świąteczna piosenka, która towarzyszy nam każdego roku w trakcie okresu bożonarodzeniowego. Podobnie jak słynny teledysk nakręcony w Szwajcarii.

W klipie wystąpiła m.in. modelka Kathy Hill. Jesteście ciekawi, jak dziś wygląda gwiazda teledysku „Last Christmas”? Poniżej możecie zobaczyć jej najnowsze zdjęcia.

„Last Christmas” wcale nie jest o świętach. Przebój Wham opowiada smutną historię

Kathy Hill: tak dziś wygląda modelka z teledysku "Last Christmas" Wham

Kathy Hill zdobyła wielką popularność za sprawą teledysku do świątecznego hitu „Last Christmas” Wham, gdzie pojawiła się u boku George’a Michaela. Miała wówczas 28 lat. Co ciekawe, wideoklip do „Last Christmas” był pierwszym i ostatnim teledyskiem, w którym wystąpiła modelka.

Dziś Kathy Hill ma 64 lata i nadal jest bardzo aktywna w branży modelingowej. Modelka chętnie dzieli się nowymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że gwiazda teledysku do „Last Christmas” prezentuje się znakomicie.

QUIZ: Kochasz „Last Christmas”? Dokończ tekst świątecznego hitu Wham

Last Christmas: nowa wersja teledysku w jakości 4K

„Last Christmas” Wham to jeden z największych świątecznych hitów wszech czasów. Specjalnie dla wszystkich fanów tego przeboju udostępniono teledysk do „Last Christmas” w jakości 4K. Nowa wersja klipu wygląda niesamowicie.

„Last Christmas” Wham ma już 36 lat. 8 ciekawostek o świątecznym hicie wszech czasów

RadioZET.pl/PK